# #

AQ Online Client İndir
Anasayfa > Oyun İndir

 

AQ Online

 

Eğlenceli grafikleri ile milyonların gönlünü fetheden AQ Online ile yeni maceralara açılmaya hazır mısınız? Çizgisel görselleri ile ilginç bir atmosfer sunan AQ Online’da heyecan hiç bitmiyor.

 

MMOFPS oyunların klasik tarzından tamamen ayrılıyor. Oynanabilirlik, grafikler ve oyun modları tamamen baştan tasarlanıp geliştirilmiş. Grafikleri itibariyle çizgi filme benzetilmesi, oyuna bambaşka bir hava katıyor. Gerçekçilikten uzaklaşmak bazen iyi olabiliyor.

 

Klasik MMOFPS oyun modları bulunması, oyuna herhangi bir artı katmıyor. Modların çeşitliliği hakkında pek fazla yorum yapmak istemiyorum.

 

Çılgın yapılı karakterlerinin özellikleri farklı. Özellik derken silahlar ve giysiler bakımından farklı kollara ayrılıyorlar. Oyunda bulunan altı karakteri detaylı bir şekilde inceleyelim.

 

 

Rocco: Fırlatmalı silahlar kullanan Rocco, güçlü ve iri bir yapıya sahiptir. Savunması oldukça kuvvetlidir.

 

Dozer: Aşırı kilolu bir karakter olması nedeniyle hareket hızları çok düşüktür. Ağır makinalı tüfekler ile düşmana yoğun ateşler açabilir.

 

Sayko: İdeal vücut yapısına sahip olan, başarılı bir askere benzetilmiştir. Kullandığı silahlar tüfek türündeki silahlardır.

 

Soteci: Bayanlar için geliştirilmiş uzun menzilli silahlar kullanabilen bir sınıftır. Nişan alma kabiliyetleri çok yüksektir.

 

Joker: Sanıldığı gibi komik bir karakter değildir. Korku ve ölüm saçan, yanıcı silahlar kullanan bir karakter sınıfıdır.

 

Ciçiş: Tatlı bir bayan karakterdir. Doktor da diyebileceğimiz, dostlara can takviyesi yapan sınıftır. Oyunda en çok aranan karakter olması, bu karakteri değerli kılıyor.

 

Haritalardaki canlılık, efektler ve karakter gölgeleri oyundaki atmosferi inanılmaz derecede etkiliyor. Oyundaki modları oynarken diğer oyunlara göre fazla bir şey beklememenizi öneririm. Sadece grafiksel açıdan geliştirilen oyuna ilgili bir hayli büyük. Eğlenceli müzikleri ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem