Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

BluTV Hakkında

BluTV nedir?

BluTV, internet bağlantısı olan her yerde, dilediğiniz zaman istediğiniz cihazdan girerek pek çok dizi, film, animasyon, belgesel vb. içeriğe erişebileceğiniz bir platformdur. Doğan Holding bünyesinde yer alır.

Neden BluTV tercih etmelisiniz?

BluTV ile istediğiniz her yerden 1000’lerce içeriğe, reklamsız ve yasal erişim sağlayabilirsiniz. Herhangi bir taahhütün olmaması, kolay üyelik ve iptal işlemleri, kullanıcı dostu arayüz ve ilk ay ücretsiz deneme imkanı, BluTV’yi cezbedici kılan başlıca kriterlerdir. Kurulum ve taahhüt gerektirmeyen BluTV üyeliği, istenildiği zaman kolaylıkla iptal edilebilir.

BluTV Üyelik

BluTV üyeliği, BluTV içeriklerine erişebilmek için gereklidir. BluTV üyeliği abonelik şeklinde ya da üyelik kodu alarak belli bir ay erişim hakkı kazanma şeklinde olabilir. Perdigital, BluTV üyelik kodlarının satışını yapma yetkisine sahiptir. 1, 3 ve 12 aylık kodlardan dilediğinizi satın alarak BluTV keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Kopazar'dan rahatlıklıka üyelik satın alabilir ve BluTV'i kullanmaya başlayabilirsiniz.

BluTV Üyelik Ne Kadar?

BluTV satın almak isteyen kullanıcılar için 3 farklı seçenek bulunmaktadır. Kopazar.com üzerinden satın alabileceğiniz BluTV üyelik seçenekleri; 1, 3 ve 12 aylık seçeneklerdir. 1 aylık seçeneğin ücreti 180 TL, 3 aylık 540 TL, 12 aylık 840 TL'dir. 12 aylık seçenek gördüğünüz üzere en avantajlı seçenek olarak gözükmektedir. Bundan dolayı eğer uzun vadeli bir şekilde kullanacaksanız ve BluTV üyelik satın almayı planlıyorsanız, 12 aylık seçenek sizin için oldukça mantıklı duruyor. Hemen Kopazarın avantajlı fiyatlarından faydalanarak BluTV üyelik satın al!

BluTV Kupon Kodu Satın Al

Kopazar'dan satın alacağınız BluTV üyelikleri kupon kodu şeklinde teslim edilmektedir. Kopazar'dan temin ettiğiniz BluTV kupon kodu ile hesabınıza giriş yaparak, kodu hesabınıza tanımlayarak kullanabilmektesiniz. Hemen sen de Kopazar'dan Blutv kupon kodu satın al ve izlemeye başla!

BluTV kupon kodunu kimler kullanamaz?

Mevcut BluTV üyeliğini in-app-purchase ya da mobil ödeme seçenekleri ile başlatanlar kupon kodlarını aktive edemezler. Kupon kodundan yararlanabilmeleri için yeni bir e-mail adresi ile kupon kodlarını aktive etmeleri gerekmektedir.

BluTV

BluTv Kupon Kodu Nasıl Girilir?

BluTV  https://www.blutv.com.tr/kupon adresine tıklayınız.

Kupon Kodu Aktivasyonu kısmına sitemizden aldığınız ilgili kupon kodunu girip "BluTV Üyesi Değilim" işaretleyerek e-posta ve şifre bilgilerini girip kupon kodu  süresi kadar üyeliklerini başlatabilirisiniz.

UYARI ! 

Mevcut BluTV üyeliğini mobil ödeme ve Apple In-app purchase ödeme şekli ile başlatmış olan kişiler mevcut mail adresleri üzerinden kupon kodlarından faydalanamazlar. Kupon kodlarından yararlanabilmeleri için “BluTV üyesi değilim” kısmından ilgili kodu girmeli ve yeni bir email ile kayıt olmaları gerekmektedir.

Canlı Destek