Güncel Bakiyem , TL
Bakiye Ekle

Başlık

Başlık

Başlık

Sepetinizde bazı ürünler bulunuyor. Hızlı alma işlemi için bu ürünler silinecek. Onaylıyor musunuz?

1 TL0 ⓚ
1.18 TL0 ⓚ
4 TL0 ⓚ
5 TL0 ⓚ
5.9 TL0 ⓚ
10 TL0 ⓚ
11.8 TL0 ⓚ
20 TL0 ⓚ
23.6 TL0 ⓚ
30 TL0 ⓚ
31 TL0 ⓚ
40 TL0 ⓚ
47.2 TL0 ⓚ
50 TL0 ⓚ
59 TL0 ⓚ
65.6 TL0 ⓚ
100 TL0 ⓚ
118 TL0 ⓚ
150 TL0 ⓚ
153.1 TL0 ⓚ
200 TL0 ⓚ
210 TL0 ⓚ
236 TL0 ⓚ
250 TL0 ⓚ
440 TL0 ⓚ
500 TL0 ⓚ
590 TL0 ⓚ
1410 TL0 ⓚ
2800 TL0 ⓚ

Ödeme Yöntemleri

Dünyanın birçok yerinden ödemeler yapabilir, taksitli alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm Seçenekler

Gpay Epin Hakkında

GPay , kullanıcılara online ve offline alışverişlerde ödeme yapma, para transferi yapma ve fatura ödeme gibi finansal işlemler yapma imkanı sunar. GPay, Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir. Kullanıcılar, banka hesaplarından veya kredi kartlarından GPay hesaplarına para yükleyebilirler ve bu bakiyeyi mağazalarda veya online alışveriş sitelerinde kullanabilirler. Ayrıca, GPay kullanarak arkadaşlarına veya aile üyelerine para transferi yapabilirler. GPay'in güvenliği, kullanıcıların finansal bilgilerini korumak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, bir PIN veya parmak izi kullanarak ödemelerini onaylamalıdırlar. Ayrıca, GPay ödemeleri, kullanıcıların kredi kartı veya banka hesaplarından doğrudan yapılmaz; bunun yerine, ödeme işlemi için kullanıcıya özel bir sanal kart numarası oluşturulur. GPay'in popülerliği, kullanım kolaylığı ve güvenliği nedeniyle hızla artmaktadır. Uygulama, birçok ülkede kullanılabilir ve birçok büyük mağaza ve online alışveriş sitesinde ödeme seçeneği olarak sunulmaktadır.

Gpay Epin Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Gpay Epin almanıza olanak sağlıyoruz. Ödemelerizde rahatlığa ulaşabilmeniz için Gpay Epin’a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Gpay Epin Satın Al ve işlemlerine hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Gpay Epin

1- Gpay Epin oyunlarda ödeme olarak geçecek bir koddur.

2- Bu kod ile dilediğiniz oyunda "Ödeme seçenekleri" kısmından ödeme yapabilirsiniz.

3- Böylelikle Kredi Kartı veya Banka Kartı gibi işlemlere gerek kalmadan kod ile hızlı şekilde oyun içi içeriklere sahip olabilirsiniz.

4- Detaylı bilgiyi https://gpay.com.tr üzerinden alabilirsiniz.

5- Gpay Epin satın almadan önce yukarıda bulunan "Nerede kullanılır" sayfasını ziyaret etmeyi unutmayınız.

6- Burada bulunan oyunlarda GPay Epin olarak ödeme yapabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Canlı Destek