Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
500 TL Gpay Epin
0 ⓚ 500.00 TL
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 15 yıllık tecrübesi ile 500 TL GPay Epin Satın Al ve hemen birçok alanda avantajları yakala! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız 500 TL GPay Epin hızlıca teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. 500 TL GPay Epin almak için yukarıda bulunan "Satın al" butonuna tıklayınız, aşamaları takip ediniz ve E-pin kodunuz hesabınıza yüklensin. Satın alma işleminden sonra kısa sürede 500 TL GPay Epin hesabınıza tanımlanacaktır.

Gpay Epin Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Gpay Epin almanıza olanak sağlıyoruz. Ödemelerizde rahatlığa ulaşabilmeniz için Gpay Epin’a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Gpay Epin Satın Al ve işlemlerine hız kesmeden devam et. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

GPay Epin Nasıl Yüklenir?

1- Gpay Epin oyunlarda ödeme olarak geçecek bir koddur.

2- Bu kod ile dilediğiniz oyunda "Ödeme seçenekleri" kısmından ödeme yapabilirsiniz.

3- Böylelikle Kredi Kartı veya Banka Kartı gibi işlemlere gerek kalmadan kod ile hızlı şekilde oyun içi içeriklere sahip olabilirsiniz.

4- Detaylı bilgiyi https://gpay.com.tr üzerinden alabilirsiniz.

5- Gpay Epin satın almadan önce yukarıda bulunan "Nerede kullanılır" sayfasını ziyaret etmeyi unutmayınız.

6- Burada bulunan oyunlarda GPay Epin olarak ödeme yapabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Gpay Epin

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek