# #

Cengiz Han2 İndir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Cengiz Han 2 indir

 

Joygame tarafından Türkiye pazarına sunulan Cengiz Han 2, bir mmorpg oyunundan çok OKO(Oyuncuya Karşı Oyun)’ya benziyor. Joygame sayesinde tamamen Türkçeleştirilen oyundan zevk almamanız gibi bir ihtimal yok.

 

Cengiz Han 2, gelişmiş grafikler ve efektlerle süslenmiş. Oyunda inanılmaz bir atmosfer var ve ticaret anlamında diğer oyunlardan hiçbir eksiği yok. Son teknoloji ile geliştirilen oyunun optimizasyonu iyi ayarlanmış. Performans bakımından herhangi bir sorun yaratmıyor. Ses efektleri de grafikler kadar kaliteli.

 

Oyunda tek ırk bulunuyor. Seçebilmemiz için hazırlanan on iki sınıf ile oyuna başlayabiliriz. Sınıflar çok detaylı bir şekilde hazırlanmış, her sınıfın belirgin avantajları ve dezavantajları bulunmakta.

 

Savaşçı: Güçlü ve iri yapıları ile dikkat çekiyor. Zırhları ağır, kılıçları keskin.

 

Mızrakçı: Tıpkı savaşçılar gibi güçlüdürler. Kılıç yerine mızrak kullanırlar. Mızrakçılar yakın dövüş ustalarıdır.

 

Kılıç Ustası: Çok iyi kılıç kullanan bu sınıfın, savunma gücü düşüktür. Seri saldırılar yapabilirler.

 

Ateş Büyücüsü: Gücünü alevlerden alır. Hem saldırı hem de savunma yaparken alevi kullanırlar. Yakın ve uzak dövüşte etkililer.

 

Okçu: Adından da anlaşılacağı üzerine uzak menzilli silahları kullanırlar. En belirgin özellikler hızlarıdır. Yapıları itibari ile güçsüzdürler.

 

Suikastçı: Sinsi ve seri saldırılar yapabilirler. Yakın dövüş sanatında ustadırlar. Hareket hızları inanılmaz derecede yüksektir.

 

Tüfekçi: Uzun menzilli keskin nişancı tüfeği kullanırlar. Rakiplerinin korkulu rüyasıdır.

 

Gardiyan: Tüfekçiler gibi uzun menzilli silahlar kullanırlar. Hareket hızları fazladır ve seri atış yapabilirler.

 

Kahin: Büyü gücüne sığınan bir sınıftır. Doğa olaylarının baş mucidi olan bu sınıfı kullanmak pek kolay değildir.

 

Şaman: Şifa veren sınıftır. Dostlarının ve kendisinin canını arttırabilir. Düşmanın canını da çeşitli büyülerle düşürebilir.

 

Keşiş: Doğa olaylarını ve karanlık güçleri kullanabilirler. Özellikle kötü ruhlardan aldığı destek ile düşmanlarını alt eder.

 

Savaş Büyücüsü: Gizemli büyülere sahip olan bu sınıf, normal büyücüden kat kat güçlüdür. Gizemi çözüldüğü zaman en güçlü sınıf haline dönüşebilir.

 

Oyunda bu kadar sınıf olması oyunu birazcık karmaşık hale getiriyor. Sınıf sayısını arttırmak yerine gelişmiş özellikler ekleyerek yetenek gelişim süreci eklenseydi bu kadar karışık bir yapıya bürünmemiş olurdu. Elbetteki oyun geliştiriciler böyle uygun görmüş, bize de oynamak düşer.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem