# #

Combat Arms indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Combat Arms

 

MMOFPS denildiği zaman akla ilk gelen oyun, Point Blank’tir. İnsanların saatlerce başından kalkamadığı bu oyuna alternatif olarak gösterebileceğimiz oyun pek azdır. Son zamanlarda fenomen haline gelen, MMOFPS oyunlarında yeni bir çağın açılacağına işaret olan Combat Arms, bir askeri savaş oyunudur.

 

Oyunun grafikleri Battlefield 3’ü anımsatıyor. Olağanüstü grafikleri ve efektleri, sizleri bambaşka bir boyuta götürüyor. Gerçekçilik konusunda yarışamayacağı oyun yoktur. Oyun oynarken film izliyor havasına bile girebilirsiniz. Silah ve karakter detayları en ince ayrıntısına kadar işlenmiş. Muhteşem bir başyapıt.

 

Düşman öldürdüğümüzde çıkan kanlar, yere düşerken ki animasyonların farklılığı veya koşarken engellere takılmak. Bunun gibi ekstra özelliklerle gerçekçiliğin tavan yaptığı bu oyunda, oyuncu sayısının fazla olması savaşlardaki rekabeti arttırıyor.

 

Çok farklı ve özel oyun modları bulunan Combat Arms’ta silah ve haritaların çeşidinin de fazla olduğunu söylemeden geçemem. Teknolojinin son harikaları kullanılarak geliştirilen Combat Arms’ın oyun modlarına şöyle bir göz atalım.

 

Elimination: Öldükten sonra hemen doğma şansınızın bir oyun modu. Belirlenen skor ilk ulaşan takım kazanır.

 

Search & Destory: Bomba kurma modu. Takım oyununun sergilenmesi gerektiği modlardan bir tanesi.

 

One Man Army: Herkesin kendi başının çaresine bakması gerektiği bir moddur. Önünüze gelene öldürebilirsiniz. En yüksek skora ilk ulaşan kazanır.

 

Capture the Flag: bu oyun modunda rakip takımın bayrağını kendi bölgenize götürmeniz gerekir. Yine takım oyunu gerektiren modlar arasında yer alır.

 

Spy Hunt: Oyundaki en ilginç ve zevkli mod. Herkesin tek olduğu “intel” adı verilen paketleri toplaması gerektiği bir moddur. Oyundaki en bonkör mod diyebiliriz.

 

Quarantine: Artık her oyunda görmeye alışık olduğumuz zombi modu diye tabir edilen bir moddur.

 

Fireteam: Botlara karşı savaştığımız oyun modlarından bir tanesi. Zombi veya teröristlere karşı savaşabiliriz.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem