# #

Dekaron Global indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Dekaron Global

 

Nexon oyun stüdyosundan çıkan online oyunların başarısını anlatmaya gerek yok. Dekaron Global isimli oyunda da bu istikrarı sürdürmeyi başaran Nexon, bu sefer MMORTS ve MMORPG oyun tarzlarını birbirine karıştırarak inanılmaz bir oyun çıkarmış. Oynanış türüyle RTS, gezinti, haritalar ve envanter bakımından RPG oyunlarına çok benziyor.

 

Grafik olarak pek fazla gelişemeyen, oynanış yönünden muhteşem bir deneyim sunan Dekaron Global, çok fazla popüler olamadı. Bunun temel sebebi yapılan reklamın fazla önemsenmemesi olarak gösterilebilir. Oyunun grafikleri kötü değil, sadece diğer oyunlarla aynı olduğu için kötü olarak görülüyor. Nexon’dan çıkan oyunların en büyük özellikleri grafikleri olarak bilinir. Bu yüzden büyük hayal kırıklığı yarattı.

 

Haritalarda bulunan özel item merkezleri, item alıp satabileceğiniz pazarlar gibi birçok özellikle donatılmış. Ticaretin kolay ve güvenli olduğu nadir oyunlardan. Envanter ve silah çeşidinin fazla olması oyunu bir adım öne çıkarıyor.

 

Online oyunlarda bulunan karakter sınıflandırma sistem bu oyunda da bulunuyor. Karakterlerin genel özellikleri diğer oyunlardaki gibi ama ben yinede bilginiz olsun diye biraz bahsedeceğim.

 

Azure Knight: Güçlü ve kaslı yapıları sayesinde iyi derecede savunma yapabilirler. Sağlık barları çok yüksektir.

 

Segita Hunter: Çoğu oyunda bulunan okçu karakteri ile aynıdır. Gelişmiş ok becerileri ve hareket hızları ile bilinirler.

 

Incar Magician: Büyü güçleri ile ön plana çıkan karakter sınıfıdır. Gizemli yapıları ilgi odağı haline gelmelerini sağladı.

 

Vicious Summoner: Kötüler kralı olarak bilinirler. Güçlerini kötülükten ve gölgelerden alırlar. Oyunun en güçlü karakteridir.

 

Segnale: Dost oyunculara şifa desteği sağlayan karakterdir. Zehirli silahlar kullanırlar. Canları düşük olması sebebiyle pek fazla tercih edilmezler.

 

Bagi Warrior: Sihir ve çeşitli karanlık güçlerin eğitti bu karakter, çözülemeyen sırlarla dolu. Çözüldüğü zaman oyunun hakimiyetini eline alabilir.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem