# #

Dota2 indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Dota 2

 

Gerçek zamanlı strateji oyunlarının pek fazla dikkat çekememesinin temel sebebi hikayedir. Yavan bir hikaye ile geliştirilen oyunlar, hem grafiksel olarak hem de oynanabilirlik bakımından zayıf kalırlar. Dota 2 az önceki kurduğum cümleleri imha etmek için geliştirilmiş bir oyundur.

 

Türü itibari ile bir benzeri var diyemeyiz. Muhteşem grafikler, son teknoloji ile donatılmış efektler ve gerçekçi animasyonlar. Ne ararsanız var bu oyunda.

 

Kahraman adı verilen oyuncular üç farklı kategoride seçim yapabilirler; güç, zeka ve çeviklik.

 

Bu ana kategorilerde alt sınıflara ayrılarak çeşitli kombinasyonları oluşturuyor. Buda sınırsız sayıda bir sınıf seçme imkanı tanıyor. Oyundaki karakterleri detaylı bir şekilde anlatmak mümkün olmadığından, diğer konulara değinmek istiyorum.

 

Eşya sistemi oldukça gelişmiş. Örneğin güçle ilgili bir karakter seçtiniz, karakterinize zeka veya çeviklik geliştirmesi uygulayabilirsiniz. Bu şekilde rakiplerinizin eksik yönlerinizden faydalanmasına izin vermemiş olursunuz. Aynı şekilde sizde faydalanamazsınız.

 

Oyundaki iksirler şişe sistemi ile satılmıyor. Örneğin bir şişe satın alarak iksir doldurdunuz, o iksir bittiği takdirde dolum gerçekleşmezse veya kullanılmazsa şişe kaybolur. Buda ekstradan bir masraf demek. Yani kaynaklar sınırsız değil.

 

3 farklı dükkan bulunuyor Dota 2’de. Bunlar gizli, normal ve yan olmak üzere farklı gruplara ayrılmış. Normal dükkan çoğu itemlerin bulunduğu bir dükkandır. Yan dükkan ise bazı bulunmayan itemlerin bulunduğu dükkan. Gizli dükkanı söylemeye gerek yok zaten.

 

Haritada bulunan barakalar ve kuleler oyun ciddi bir anlam katıyor. Oyunda birçok kule bulunmakta bu kuleleri ele geçirmek için büyük bir güce ve ekibe sahip olmalısınız.Kuleler oyundaki savunma sisteminin temelini atmakta. Çeşitli stratejiler geliştirmek için kullanılan bir yapıt

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem