# #

Dragon Nest Genel Bakış
Anasayfa > Makaleler

 

Dragon Nest

 

Dragon Nest USA yapımı NEXON oyun stüdyolarında hazırlanmış, online etkileşime dayalı, MMO Action, RPG ve PvP tabanlı özellikler barındıran bir oyundur. Dragon Nest oyunun dağıtımını Shanda Games firması yapmaktadır. Oyun Amerika’da oyun severlerin beğenisini kazandıktan sonra Avrupa ve ülkemizde de hizmet sunmaya başlamıştır. Dragon Nest oyun incelemesi ile bu oyunu sizlere tanıtıp, oyunda ihtiyacınız olacak parayı nasıl temin edebileceğinizi anlatacağız.

 

Dragon Nest oyununu tanıtmaya ilk olarak sınıflardan başlayalım, bu arada oyun; toplamda 40 levelden oluşmakta.  Oyunda savunmacı, savaşçı, okçu gibi sınıflar yer almakta.

 

 

SORCERESS sınıfında oyunun en etkili karakteri olan Mage karakteri karşımıza çıkıyor bu karakter yüksek dps yaparken savunmada ise yetersiz kalabiliyor. 15. Levele atladığınızda ise Arcanistler veya Elemantalistler olarak karakterinizi değişime uğratabiliyorsunuz. Bu arada belirtmekte fayda var Arcanistler veya Elemantalistler arasında silah ayrımı yok.

 

WARRİOR sınıfı adından da anlaşılacağı üzere savaşçı sınıfıdır. Bu sınıfta 15. Levele atladığınızda karşınıza Mercenary veya Swordsmanadlı iki alt sınıf olarak seçenek gelmektedir. Oyunda en çok heyecan duyduğumuz atakları bu sınıfta yaptık. Battle Howl ile saldırı artışı, Devi Howl ile düşmanlara karşı durma oyununu gerçekleştirdik.

 

 ARCHER okçu sınıfı olarak karşımıza çıkıyor gene 15. Levele atladığımızda Acrobat veya Sharpshooter olarak gelişime uğruyorsunuz. Acrobatlar uzun mesafeli saldırılarda etkiliyken, Sharpshooter yardımcı sınıf olarak oyunda yerini almakta. Fiziksel saldırılarda Acrobatlar bir hayli işinize yarayacak.

 

 CLERIC oyunda yardımcı sınıf olarak rolünü üstleniyor.  15. Levele geldiğinizde cleric sınıfı Paladin veya Priestoalrak karşımıza çıkıyor. Bu sınıfın dps oranları düşükken, can ve defans açısından en avantajlı sınıfı olma unvanını taşıyor.

 

Dragon Nest oyununda e-pin uygulaması olmadığında oyunla ilgili satın almak istediğiniz her şey ile ilgi direk kopazar.com ile iletişime geçmek suretiyle tüm ihtiyaçlarınızı giderebilir, oyundaki varlığınızı daha sağlam bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem