# #

Game of Thrones oyun oluyor…
Anasayfa > Makaleler

Game of Thrones oyun oluyor…

 

 

 

  Telltale Games yeni bir blog postunda yakında çıkacak olan Game of Thrones: A Telltale Games Series’te, George R.R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı(A Song of Ice and Fire) serisindeki 5. Kitabı olan Ejderhaların Dansı’ndan (A Dance with Dragons) içerikler olacağının sinyalini verdi.Ayrıca oyun, dizinin 3.sezonunun sonundan 5. sezonun başına kadar olan senaryoya bağlı kalacak.

 

  11 Kasım’da paylaşılan post, oyuncuların ASOIAF(A Song of Ice and Fire) dünyasına ve ana hikayeye nasıl uyum sağlayacağını inceleme amacıyla paylaşılmış.Oyuncular, Westeros’un kuzeyinde daha düşük bir ev olan House Forrester’ın 5 üyesinin kontrolünü alacak.’Ailenin direkt bir üyesi’ veya ‘Ev’e hizmet eden bir kişi’ olarak tanıtılan bu karakterler oyuncunun, King’s Landings, the Wall ve Özgür Şehirler gibi serinin en önemli yerlerini ziyaret etmesini sağlayacak.Ironrath ve House Forrester’in ikametgahı gibi mekanlar da oyunda yer alacak.

 

Game of Thrones oynarken ya kazanırsınız ya da ölürsünüz…

 

Oyunun esas görevi ‘House Forrester’ı yıkılmaktan kurtarmak’ olacak. Post’ta ima edildiğine gore 5 karakterin beraber dokunmuş öyküsü, onların bireysel kararlarına gore daha geniş akıbetlerle sonuçlanacak.

 

 

   George R.R. Martin ‘Ejderhaların Dansı’nda House Forrester’dan kısaca söz ediyor ancak Telltale Games kitaptaki daha çok bilinen olaylara paralel olarak, House Forrester’ı orjinal bir hikaye oluşturmak için daha çok kullanıyor.Ayrıca, belirtildiğine gore Martin’in kişisel asistanı olan Ty Corey Franck ‘öykü danışmanı’ olarak Telltale ile birlikte çalışıyor.

 

   Telltale Games, Bölüm Bir’in kısa süre içinde ‘PC/Mac, PlayStation 3 – 4, Xbox One, Xbox 360 ve iOS için oynanabilir olacak şekilde GoT hayranlarıyla buluşacağını söylüyor.Oyunun çıkışı için kesin bir tarih belirtilmiş olmamasına rağmen, Telltale’in proje sözcüsü 2014 içerisinde oyun sahnesindeki yerini alacağına değindi.

 

 

Umarız, biz Game of Thrones hayranlarını çok fazla bekletmezler… indecision

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem