# #

Habbo Genel Bakış ve Habbo Kredi
Anasayfa > Makaleler

 

Habbo Hotel 

 

 

        Habbo Hotel 8 milyonu aşkın online oyuncusuyla son derece zevkli ve sosyal etkileşime dayalı bir oyun. Tarayıcı üzerinden oynanan ve Türkçe de dahil 12 farklı dilde hizmet sunan Habbo Hotel oyununu sizler için inceledik. Şimdi Habbo Hotel nasıl oynanır, Habbo Hotel hilesi varmı, Habbo Hotel ödemeleri gibi konularda sizlere bilgiler vereceğiz.

 

        Habbo Hotel oyunun sosyal tabanlı olduğunu söylemiştik, bu noktada en büyük sosyal mecra olan facebook üzerinden Habbo Hotel oyununu oynaya bilir, oyuna arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Habbo Hotel oyunu gerçek yaşamda yaptığınız hemen her şeyi sanal ortama aktarmış. Oyunda; odanızı dizayn ede bilir, köpek besleyebilir, pazarda bir şeyler sata bilir yahut komşularınıza herhangi bir konuda yardımcı olabilirsiniz.

 

        Habbo oyunu sosyal iletişimi arttıran mükemmel bir oyun. Bu tip oyunların özellikle kızlara hitap ettiğinin de altını çizmek istiyorum, arif olan anlar. Neyse biz konumuza dönelim. Habbo oyununda amaç sanal ortamda yaşamı son derece renkli bir şekilde sürdürebilmek ve karakterinizin sahip olduğu sosyal çevreyi genişletmek, bir nevi popüler olmak.  Oyunda tanıştığın yabancı birisiyle akşam yemeği yiyip onunla flört edebilirsin. Ya da komşuna yardım ederek yeni kişilerle tanışa bilirsin. Oturma odanı herkesin beğeneceği şekilde dizayn ede bilirsin. Arkadaşlarınla eşya takası yapabilirsin. Ticari zekan yüksek ise sahip olduklarını satarak kredini arttırabilirsin.

 

        Habbo Hotel oyununda dilediğini özgürce yapabilmen için çok çalışman gerekiyor. Günümüz dünyasında da para olmadan popüler bir yaşam tarzı sürmek güç Habbo dünyasında da işler böyle. Bu noktada imdadına kopazar.com yetişiyor ve habbo kredi satın alma işlemlerinde sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Sitemiz üzerinden zengin ödeme seçeneklerinden sana en uygun olanını seç ve 12 Habbo kredisine sadece 5 TL ye sahip ol.

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem