# #

Hero Online İndir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Hero Online

 

MMORPG oyunlarının fazla olması ona olan ilgiyi de azaltmaya başladı. Can sıkan aynı oyunları görmekten sıkılmaya başladık. Özellikle Kore yapımı MMORPG oyunların birbirini tıpa tıp aynı olması, çoğu kişiyi soğuttu. MMORPG oyunlarına Mgame tarafından geliştirilen Hero Online’da katıldı. Kore yapımı olması ile pek fazla dikkat çekemedi.

 

Hero, Türkçe anlamıyla “kahraman” anlamına gelmesi, oyunun türünü az çok belli ediyor. Klasik oyunların benzeri olması sebebiyle pek fazla tutulmadı. Ama Türkçe dil desteği eklenmesi oyunun biraz iddialı ve inatçı olduğunu gösteriyor.

 

Her zaman ki gibi 4 ana karakter bulunuyor. Bu karakterler geliştikleri zaman alt karakterler ayrılıyor. Her karakterin ön plana çıkan süper güçleri var. Karakterler diğer oyunlara göre biraz daha geliştirilmiş.

 

Amansız Kılıç: Sağlam yapılı ağır zırhlar ve silahlar kullanan savaşçılar. Pala ve kılıç ve yayı ustalıkla kullanabilirler. En fazla sağlık barına sahip olan sınıftır.

 

Zarif Gizemci: Çoğu oyundaki şaman karakterinin değiştirilmiş versiyonudur. İnsanların canlarını doldurma ve iyileştirme yeteneğine sahip tek karakterdir.

 

Gökyüzünün Denetçisi: Kıvrak zekaları ve akıl almaz tuzakları ile dikkat çeken karakter sınıfıdır. Savunma ve saldırı gücü düşük olmasına rağmen çok güçlüdürler.

 

Kesgingöz: Avlanma becerilerinin en gelişmiş olduğu savaşçıdır. Hızlı hareket becerisiyle dikkat çekerler.

 

Oyunda farklılık gösteren bir özellik var; meslekler. Oyunun temeli meslekler üzerine kurulmuş. Bu da oyuna ayrı bir hava, ayrı bir atmosfer katıyor. Bu mesleklerle birlikte zorlu görevlerde sizlere sunuluyor. Başarılı olursanız oyunda zorluk çekmezsiniz.

 

Envanter sistemi çok fazla geliştirilememiş. Oyundaki en büyük eksik bu diyebiliriz. Çok fazla ekipman ve item seçeneğinin olmaması oyuna doğrudan etki ediyor. Oyunun büyük hayal kırıklığı yaşattığını söylemeden geçemeyeceğim.

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem