# #

Nasıl İtem Alırım / Satarım ?
Anasayfa > Sıkça Sorulan Sorular

 
İtem satış sistemi nasıl işlemektedir ? 
 
KOPAZAR item alışverişlerinin güvenli bir ortamda yapılmasını sağlayarak item satışlarına aracılık eder.İtem satış sistemimizde alıcının veya satıcının dolandırılma ihtimali yoktur. Alıcı ödemesini Kopazar a yapar  ve itemini Kopazar dan teslim alır. Satıcı itemi Kopazar a teslim eder ve parasını Kopazar dan alır.Kopazar alıcı ve satıcı arasında köprü vazifesi görür. Böylece iki tarafında riski  "0"  a inmiş olur. 
 
 
Sitedeki itemleri nasıl satın alırım ? ( alıcı için )
 
Sitemizdeki itemlerden birisini satın almanız için öncelikle ödeme yaparak bakiye yüklemeniz gerekmektedir.Nasıl bakiye yükleyebileceğinizi görmek için tıklayın..
 
İteme sipariş verdiğiniz anda satıcının cep telefonuna iteminin satıldığı bilgisi sms olarak gönderilir.Satıcı canlı destek hattımızdan iletişime geçerek itemi bize teslim eder. Bu aşamalarda sizin bilgisayar başında beklemeniz GEREKMİYOR,  satın aldığınız item bize teslim edildiğinde cep telefonunuza iteminizin hazır olduğuna dair sms gönderilir ve siz de müsait olduğunuzda iteminizi canlı destek hattımıza bağlanarak teslim alabilirsiniz.
 
 
Sipariş ettiğim itemi ne kadar sürede teslim alırım ? ( alıcı için )
 
Sipariş verdiğiniz itemin satıcısına  1 saat içinde ulaşamazsak veya satıcıdan dönüş alamazsak sizin talebinize göre siparişinizi iptal edebilir veya satıcıya biraz daha süre tanıyabiliriz. Sipariş verdiğiniz item hakkında satıcıdan bilgi aldıysak satıcının itemi teslim etmek için min. 6 saat süresi vardır,bu süre sizin isteğinize göre uzatılabilir ve satıcıya daha fazla süre tanıyabiliriz.Bu süre zarfında sizin bilgisayar başında beklemeniz gerekmez. item hazır olunca  size bilgi sms yollayacagız  ve siz müsait olduğunuzda destek hattımıza bağlanarak  iteminizi bizden teslim alabileceksiniz.
 
İpucu : Her ilanda satıcının yapmış olduğu başarılı item satış sayısı ve  ortalama teslim süresi önceki satışları göz önünde bulundurularak eklediği ilanların altında görünmektedir.Bu bilgiler sipariş vereceğiniz itemi seçmekte size yardımcı olacaktır.
 
 
Sipariş ettiğim itemi nasıl teslim alırım ? (Alıcı için)
 
Sipariş ettiğiniz  item bize teslim edildiğinde yani iteminiz hazır olduğunda size sms ile bilgi verilir.Sms sitede kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilir.Bu sms i aldığınızda sitemizdeki canlı destek hattına bağlanmanız yeterlidir.İlgili arkadaşlar sizi yönlendirerek iteminizi teslim edecektir.
 
 
İtem siparişi verdim sürekli bilgisayar başında beklemem gerekiyor mu ?
 
Hayır gerekmiyor. İteminiz satıcı tarafından bize teslim edilince size sms ile bilgi verilir siz de müsait olduğunuz zaman sitemizden canlı destek hattımıza bağlanıp iteminizi teslim alabilirsiniz. 
 
 
Alacağım item illegal olabilirmi ? (Alıcı için)
 
KOPAZAR sitemizde satılan itemlere legal veya illegal diye bir garanti vermez . İtemleri üyelerimiz sattığı için itemin öncesini sonrasını bilemeyiz.KOPAZAR sadece satıcıdan alıcıya item aktarımın güvenli bir ortamda gerçekleştirir.
 
 
Sitenizde nasıl item satarım / ilan eklerim ? ( Satıcı için )
 
Sitemizde item satmanız için ilan vermeniz gereklidir. Sitemize ilan vermek ÜCRETSİZDİR. Satışa eklediğiniz iteminiz satıldığı anda sitedeki kayıtlı telefon numaranıza gönderici "0850 259 11 66" olacak şekilde sms ile bilgi verilecektir.Satış bilgilendirme mesajını aldığınızda sitedeki canlı destek hattımıza bağlanıp iteminizi bize teslim etmeniz gerekmektedir.Size gelecek olan bilgi mesajında sadece iteminizin satıldığı bilgisi yazar bunun dışında teslimat yeri, teslimat nicki gibi bilgiler bulunmaz , bu bilgiler size canlı destek hattımıza bağlandığınızda verilir.Canlı destek hattımız dışında sizlerle iletişim kuracağımız herhangi bir iletişim kanalı bulunmamaktadır. Canlı destek hattımıza bağlandığınız zaman ilgili arkadaşlar size yardımcı olarak yönlendirecek ve itemi sizden teslim alacaklardır.İtemi bize teslim ettiğiniz anda paranız sitedeki üyeliğinize bakiye olarak yüklenecektir.Bu bakiye ile sitemizden alışveriş yapabilirsiniz dilerseniz banka hesabınıza nakit olarak alabilirsiniz.
 
 
İtem satımak için ücret ödemem gerekiyor mu ? (Satıcı için )
 
Sitemize item satış ilanı vermek ücretsizdir. Kopazar satış sonrasında satıcının itemi sattığı ücret üzerinden % 10 komisyon almaktadır ; Örneğin Sitemizde 100 tlye bir item satışı yaptığınızda bakiyenize yüklenecek tutar 90 tldir. Bu komisyon satıcıdan kesilir alıcı herhangi bir komisyon ödemek durumunda değildir.
 
İtemi sattıktan sonra paramı nasıl alırım ? ( Satıcı için )
 
İteminiz satıldıktan sonra itemi bize teslim ettğiniz anda sitedeki üyeliğinize paranız bakiye olarak yüklenir.Bu bakiyenizle isterseniz sitemizden alışveriş yapabilirsiniz isterseniz Nakit Çek bölününden nakit olarak banka hesabınıza alabilirsiniz.
 
 
ÖNEMLİ UYARILAR : 
 
* İteminiz satıldığı zaman bizimle iletişime geçeceğiniz tek adres sitemizdeki canlı destek hattımızdır. Bunun dışında telefon,skype,mail adresi gibi yollarla veya oyun içinden pm atarak  asla iletişime geçmeyin.İtemi teslim etmek için SADECE canlı destek hattımızı kullanın.
 
* İteminiz satıldığı zaman size gelen sms te gönderici 0850 259 11 66 olarak görünür bunun dışında farklı numaralardan gelen sms lere itibar etmeyin
 
*Sitemize verdiğiniz ilanlara kesinlikle iletişim bilgisi yazmayın ve ilan resmi eklerken pm niz görünmesin. Bu tür ilanlar onayımızdan geçmeyecek ve sitede yayınlanmayacaktır.
 
*Kendini kopazar yetkilisi gibi tanıtarak bizim adımıza sizden item almaya çalışan kişilere kesinlikle güvenmeyin.

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem