# #

league of legends Bıçak ustası Draven
Anasayfa > Makaleler

 

League of legend Bıçak Ustası

 

 

            İnsanlar çocuk yaşlı demeden büyün yaş gruplarında online oyunlar oynamakta zamanlarını bilgisayar başında eğlenerek geçirmektedirler. Online oyunlar diğer insanlarla birlikte takım oluşturup karşı takıma karşı savaş yarış vs. gibi etkinliklerle doludur. Kısa ismi lol olan bu online oyunda ise 5 er kişilik takımlar oluşturulur. Bu takım oluşturmada bir dereceli oyun olarak bir de normal oyun olarak şekilleri vardır. Dereceli oyunlarda bir takım oyunlar bir de diğer insanlarla rastgele oluşturulan dereceli oyunlar vardır. Bu dereceli oyunlarda kişiler belli sıralara göre oynayacakları şampiyonları seçerek oyuna yön vermektedirler. Bu şampiyonlar oyundaki bazı koridorlarda oynama zorunluluğu olmasa da gerçekten iyi olduğu koridorlar vardır ve genellikle o çizgi üzerinde tercih edilir. Draven ile alt koridorda yardımcınız ile harikalar yaratabilirsiniz.

 

            Oyunda bahsettiğimiz gibi koridorlar vardır. Üst koridor alt koridor orta koridor bir de ormancı diye tabir ettiğimiz şampiyonlar vardır. Ormancı ormanda ki yaratıkları öldürerek seviye atlamakta zorda olan arkadaşlarına baskına giderek onlara yardım etmektedir. Üst koridor oyuncusu ile daha çok tank kapasiteli olup oyuna yön veren şampiyon olarak gözükmektedir. Orta koridorda daha çok yetenek gücü olan şampiyonlar tercih edilir. Bu yetenek gücüne sahip şampiyonlar ani hasarlarla karşıdaki şampiyona zarar vererek kısa sürede büyük hasar almasını sağlar. League of legends Draven karakteri ise saldırı gücü taşıyıcısı olarak oyundaki yerini alarak oyuna yön vermektedir.

 

 

            Saldırı gücü taşıyıcıları oyun için çok önemli olup oyundaki bütün dengeleri değiştirebilmektedir. Oyuncunun kabiliyeti ile birlikte etkili bir silaha dönen saldırı gücü taşıyıcıları oyun için seri bir şekilde verdikleri yüksek hasarlarla oyunda galibiyeti getiren şampiyonlar olarak görülmektedir. League of legends Draven şampiyonun pasifinde olan özelliği ile katlettiği şampiyonlar için kasasında biriktirdiği parayı kazanır. Bu para onu diğer şampiyonların önüne geçirerek daha fazla eşya sahibi olmasını sağlar ve oyundaki gücüne güç katar. Oyun içinde en güçlü şampiyonlardan biri olan bu karakter oyunun ileriki dakikalarında iyi bir oyuncunun elinde adeta bir katliam makinasına dönüşerek galibiyeti getiren karakter olarak ön plana çıkar. Güçlü baltaları ile hızlı şekilde arka arkaya yapacağı vuruşlar düşmanı etkisiz hale getirir.

 

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem