# #

Metin2 Suncuları Birleşti
Anasayfa > Makaleler

 
    Metin2  sunucuları  birleşti ! 18.03.2020 tarihinden  itibaren  M2 serverları  birleşimi  gerçekleşti  değerli  üyelerimiz. Birleşen serverlar ve yeni  isimleri  ise şöyle; 
 
  Sancak + Destan + Rubinum serverları birleştirilip “ EGE “ olarak  adlandırıldı. Serverda ruh  etkinliği kalıcı  sunucu  etkinliği  olacak. Destan  serverından gelenler de dahil olmak üzere oto  av geçerli olacak. 
  Günhan + Avrasya + Asena serverları birleştirilip “ EZEL “ olarak  adlandırıldı.
  Dodurga + Saruhan serverları birleştirilip “ BARBAROS “ olarak  adlandırıldı.
  Turkey serverı  “ Türkiye “  , Turkey2 sunucusu ise “ MARMARA “ olarak adlandırıldı.
 
  Birleşme ile  akla gelebilecek  olan birkaç  sorunun cevabını aşağıdaki  başlıklarda bulabilirsiniz.
   
    KARAKTERLER
  Birleşme ile beraber hiç  bir  karakter  silinmeyecek. Hesabınızdaki tüm karakterleri birleşim sonrası da  kullanabileceksiniz .
 
    KRALLIK DEĞİŞTİRME
  Birleştirme öncesinde karakterleriniz farklı krallıklardaysa  rastgele  atanacaklar. Birleştirme sonrasında eğer atanmış olan bölgede oynamak istemiyorsanız birleştirme sonrası yeni  bir  etkinlikle  krallıklar  değiştirilebilecek. YZK Heuk-Young 30 gün boyunca ilk şehirde olacak. Onun üzerinden  hesap  başına bir  kez  olmak  şartıyla ücretsiz  bir  şekilde başka krallığa  geçebilirsiniz.
 
    EŞYALAR
  Depo, envanter ve ekipmandan elde edilen bütün eşyalar birleşme kapsamında Nesne Market Deposu’ na aktarılacak. Ekipmanınıza  YZK’ da 6. veya 7. Bonus eklemek üzereyseniz,  sahip olduğunuz  ekipmanla beraber  Nesne Market Deposu’ na teslim edilen ekipmanı  alırsınız. Ekler  kullandıysanız kullanılan yüzde  oranında küçük  ekleri  geri  alırsınız.
 
    LONCA
  Birleştirme sonrası lider  dışındaki  tüm  lonca üyeleri  loncalardan  çıkarılır  ve birleştirme sonrası  aynı  krallıkta olmanız  durumunda tekrar  katılabilirsiniz. Birleştirme sonrası lonca bölgesinin tamamı  yeniden  dağıtılıyor. Herkese en  iyi  bölgeler  için adil  bir  şans vermek  isteyen  oyun  yetkilileri birleştirmeden  sonra şöyle bir  etkinlik sunuyor ; 
 
 20.03.2020 – 07.04.2020 tarihleri  arasında saat 23:59’ a kadar Metin Taşları ve Boss’ larda arazi  sertifikaları  düşecek. Bu etkinlikte mümkün olduğunca fazla “ arazi  sertifikası ” toplayın ve bunları  lonca bankanıza  yatırın. 8 Nisan’ da loncaların  lonca bankalarına  ne  kadar  sertifika yatrıdıkları  sayılacak. Sayıma göre nisan boyunca lonca bölgesi  yeniden  dağıtılacak. Bu  konuyla ilgili  ayrıntıları  ileride tekrar  duyuracağız. 
   
    EVLİLİK
  Birleşme ile  beraber  maalesef evlilikler  iptal  edilyor. Ancak  söz yüzüğü  ve yatırmış olduğunuz yang iade ediliyor.
 
 
     Sitemizden  Yang, Ejdarha Parası ve İtem siparişi  verebilmek için tıklayınız.

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem