# #

MU Online Genel Bakış ve W coins Epin
Anasayfa > Makaleler

 

MU Online

 

Online tabanlı Rpg türü MMO oyunu MU Online başlarken karşınıza çıkan 3 karakterden birini seçerek yolunuza devam etmelisiniz. Dark Knight, Dark Wizard ve Elf karakterleriyle kişisel tercihlerinize göre seçim yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Oyun ilerlemesi devam ederken 220 levele ulaşıldığı zaman yeni karakter panel üzerinde görünecektir.

 

Size yapılması gereken görevler liste halinde verildikten sonra başarı ile tamamladığınızda oyun içerinde level atlayarak bir sonraki görev için hazırlık yapmanız istenecektir. Görevleri başarı ile tamamlamak için yeteneğiniz ön plana çıkarak görevleri daha kolay tamamlamak için yeteri kadar zırh donanımına sahip olmalısınız. Oyunu oynamak için resmi web adresinden üyelik aldıktan sonra artık oyuna başlamanız için daha fazla beklemenize gerek yoktur.

 

Oyunu oynarken bazı bilinmeyen karakter ve terimlerle karşılaşabilirsiniz. Sağ tık tuşu karakterinize yüklü olan büyü ve becerileri kullanmanızı sağlar. Sol tık tuşu hareket etmenizi, ateş etmenizi sağlar ve klavye üzerinde Ctrl + Mouse tık sizi suçlu konuma düşürerek cezalı oyuncu ünvanı almanızı sağlayacaktır.

 

MU Online oyunu uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra sistem gereksinimlerini karşılayacak derece e bir donanıma sahip olmanız gerekmektedir. Oyunu oynamaya başladıktan sonra ise tuşların kullanımını ve terimlerin ne anlama geldiklerini öğrenmelisiniz. Level 100 ‘e kadar hızlı bir şekilde kademe atlayan Dark Knight karakterini önerirken, bundan sonraki görevlerde ise Dark Wizard karakteri daha hızlı yükselişe geçmektedir.

 

Oyun içerisinde w coins yüklemesi yapmak için kopazar.com ‘dan güvenilir şekilde temin etmenizi öneririz. Char ve oyun item ürünü satın alırken dolandırıcılara karşı çözüm olarak kopazar platformundan istediğiniz kadar mu online w coins yüklemesi yapabilirsiniz. Yapacağınız yüklemeler ile daha kısa sürede oyuna hakim olarak yükselmenizi sağlayacaktır.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem