# #

Nostale indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Nostale

 

MMORPG oyunlarına yeni bir soluk getirmeyi başaran Nostale, çocuksu grafikleri ile bu tür oyun severleri etkilemeyi başarmıştır. Aslında anime özelliğine sahip rol yapma oyun diyebiliriz.

 

Level sistemli çalışan oyunda farklı karakterler, canavarlar ve haritalar bulunmakta. Çeşidin bol olduğu bu oyunda geliştirilen yeni özellikler ile bağımlısı olabilirsiniz. Oyunun grafik kalitesi çizgi film kalitesinde. Ne çok kötü ne de çok iyi. Herhangi bir gerçekçiliğ yok ama her şeyde gerçekçilik değildir. Evlilik sistemi bulunan Nostale’de aile olarak daha fazla güçlenebilirsiniz.

 

Farklı karakter seçeneğinin bulunması, karakterlerin özelliklerinin farklı olduğunu anlatıyor zaten. Karakter hiyerarşisi biraz farklı işliyor. Oyuna başlarken Maceracı olarak başlıyoruz. 15 levele geldiğimizde Okçu, Kılıç Eri veya Büyücü sınıflarından birini seçmemiz gerekiyor. Level atladıkça yeni karakterler açılıyor.

 

Bu karakterlerden en temel olanları inceleyelim:

 

Maceracı: Oyuna yeni başladığınızda kullandığınız karakterdir. Pek fazla bir şey beklemeyin beceri ve yeteneği çok düştür.

 

Okçu: Uzak ve yakın menzilli silahları kullanabilen yay ve okla özdeşleşmiş olan bir karakter sınıfıdır. Geliştiklerinde önlenemez bir güce sahip olurlar. Son alacakları şekil Casus’tur.

 

Kılıç Eri: Ölümcül silahlara sahip olan karakterlerdir. Çok fazla silah seçeneği olan bu sınıf, yakın menzilde inanılmaz güçlere sahip olabilirler. En son gelişecekleri karakter Savaş Keşişi’dir.

 

Büyücü: Diğer boyutlarda gezinti yapabilen büyücüler, karanlık güçlerin en büyük kozudur. Doğa saldırıları ile düşmanlarına saldıran büyücüler muazzam bir güce sahiptir. Oyunun en gizemli karakteridir. Gelgit Kontrolü en gelişmiş karakteridir.

 

Klan sistemi ile ittifaklar kurarak büyük savaşlar yapılabilir. Takım arkadaşlarını kendin seçebileceğin bu oyunda önemli olan taktiksel becerilerdir. İyi bir strateji ile tüm düşmanları alt edebilirsin.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem