# #

Operation 7 indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Operation 7

 

Mgame tarafından geliştirilen başarılı bir MMOFPS oyunu olan Operation 7 ile savaş dünyasına adım atmaya hazır olun. 2012 yılında çıkarılan oyun grafikleri sebebiyle büyük bir beğeni topladı. Çok büyük kesimlere hitap ediyor. Ülkemizde de çok fazla oynanan Operation 7, ne yazık ki henüz Türkçe değil.

 

Gerçekçi grafikleri ve oynanış bakımından diğer FPS oyunlarını yerle bir ediyor, eziyor adeta. Son teknoloji ile donatılmış stüdyoların elinde yoğurulan Operation 7’de çok fazla özellik ve harita mevcut.

 

Farklı oyun modları ile kullanıcılarına inanılmaz deneyimler yaşatan bir oyun. Birbirinden farklı yedi oyun modu ile oldukça iddialı olan Operation 7’nin oyun modlarını inceleyelim.

 

Melee Modu: Yakın dövüş silahlarının kullanıldığı savaş türüdür. Bıçak, levye gibi kesici aletler dışında bir silah kullanılamaz.

 

Death Modu: Klasik ölüm oyunu modudur. Öldükten sonra hemen başlayabilirsiniz. Belirlenen skora ilk ulaşan takım kazanır.

 

Survival Modu: Bu mod bir nevi hayatta kalma mücadelesinin verildiği bir moddur. En uzun yaşayan yada en geç ölen kazanır.

 

Pistol Modu: Sadece tabanların kullanıldığı moddur. Kesici veya taramalı silahlar kullanılamaz.

 

Head Hunt Modu: Düşmanları kafadan vurduğunuzda puan veya eşya kazanabileceğiniz bir moddur. Kafadan öldürülmeyen düşmanlar geçersiz sayılır.

 

Demolation Modu: Klasik bomba kurma-imha etme modudur. Bir takım bomba kurar diğeri imha etmeye çalışır.

 

Hold the Flah Modu: Oyunun en çok sevilen ve tercih edilen modudur. Rakip takımın bayrağını çalarak güvenli bölgeye götürmelsiniz. Aksi halde başarısız olur. Takımının bayrağını korumayı unutma.

 

Silahlar ve ekipmanları diğer oyunlara göre biraz daha geliştirilmiş. Çok fazla seçenek olmasa da, silahlarda kullanılan efektler oyuna bambaşka bir hava katıyor. Ses efektleri savaş atmosferini sonunu kadar yaşamamızı sağlıyor.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem