# #

Pubg Lite
Anasayfa > Makaleler

 

  Dünya genelinde çokça oyuncuya sahip olan PUBG, tabiri  caizse daha hafif bir versiyonuyla her bilgisayardan  oynanabilir  hale  gelen  Pubg Lite’ ı oynamayı  düşünenler için merak  edilen sorularla ilgili ufak  bilgiler vermek  isteriz. Bu konuda en  çok  sorulan sorular şu  şekilde; “ Pubg Lite nedir ?” “ Pubg Lite hesap nasıl  açılır ? “.

   
    Pubg Lite Nedir ?
 
  Girişte de belirttiğimiz gibi asıl  amacı oyunu daha  hafif bir hale  getirip  her bilgisayarda oynanabilir  duruma getirmek olan, firmanın çıkarmış olduğu  Pubg  versiyonudur. Oyun içeriğinin farklı olmadığı  ancak  oyun dinamiklerinde ufak  tefek  değişiklilerin olduğu  bu versiyon  fazlasıyla sevildi , oynandı  ve oynanmaya da devam ediyor. Oynamaya heveslendiyseniz yazının  devamı  sizi  daha da ilgilendiriyor.
 
 
    Pubg Lite Nasıl  Oynanır ? ve Pubg Lite Nereden İndirilir ? 
 
  Oyunu oynayabilmek  için genelde her oyunda olduğu  gibi  burada da bir  hesap  oluşturmanız gerekmekte. Pubg Lite hesap  açmak için buraya  tıklayabilirsiniz. Hesap  açımı  gayet kolay. Bunun için mail adresine sahip olmanız yeterli. Gerekli  bilgileri de  girdikten  sonra hesabınız hazır. Tabii  oynamak için indirmeniz  gerek  indirme linkini de aşağıda  görebileceksiniz. Bu arada  oyun içi  ürünler alabilmeniz için de oyun sizlere L  coin sunuyor. “ L coin nasıl alabilirim? “ sorusuna cevabı da yazımızın devamında görebilirsiniz.
 
 

Pubg Lite İndirmek İçin Linki  Takip  Edebilirsiniz ; https://lite.pubg.com/download/

 

    Pubg Lite Coin Nasıl  Alınır ? 

  Sitemizden L coin alabilirisiniz. Bunun için yapmanız gereken linke tıklamakÜrünü  sipariş vereceğiniz  sayfada  " Nasıl Kullanılır " kısmına bakarak  yükleme yöntemi ile ilgili  bilgi  alabilirsiniz. 

   

    Pubg Lite Oyun Gereksinimleri Nedir ? 

 

  Minimum Sistem Gereksinimleri

OSWindows 7,8,10, 64bit
CPUCore i3 2.4GHz
RAM4GB
GPUDirectX11 Intel HD Graphics 4000
HDD4GB
 
  Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
 
OSWindows 7,8,10, 64bit
CPUCore i5 2.8GHz
RAM8GB
GPUDirectX11 NVIDIA Geforce GTX 660 or
AMD Radeon HD 7870
HDD4GB

 

   İndirme sayafsındaki  görseli ekleyerek  bu  bilgiyi de sizinle paylaşmış olalım.

 

 

Sitemize üye olmak  için tıklayınız

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem