# #

TEAMSPEAK 3 SATIN ALMA , KURULUMU VE KULLANIMI
Anasayfa > Sıkça Sorulan Sorular

TEAMSPEAK 3 NEDİR

 

Teamspeak 3 oyuncuların toplu olarak sohbet ettiği popüler sesli iletişim programıdır. Bu program oyuncuların oyun içi iletişimini sağlamaktadır. Birbirinden uzak olan oyuncular için oyun içi koordinasyonun sağlanmasından önemli rolü vardır

TEAMSPEAK 3 NEREDEN ALINIR

 

Teamspeak 3 Sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak için tıklayınız.

 

Yukardaki linke tıklayınız. Açılan sayfada kaç kişilik ts almak istiyorsak onu seçiyoruz bizim 20 tl bakiyemiz olduğundan 15 kişilik olanı sipariş ver diyoruz.

 

 

 

Daha sonra sipariş sayfasında Adet kısmı Teamspeak serverımızın süresini belirler 1 adet 1 ay olarak işlem yapılmaktadır  6 adet sipariş verdiğinizde 6 ay 12 adet sipariş verdiğinizde Teamspeak3 süreniz 1 yıllık olacaktır. Oyun kullanıcı adı ve Oyun kullanıcı şifreniz kısımları panele erişmeniz için gerekli olan Kullanıcı adı ve sifredir kendiniz belirlemeniz gerekiyor. Biz 1 aylık server alacağımız için adet kısmına 1 yazıyoruz panel için gerekli olan kullanıcı adı ve şifremizi yazıyoruz sipariş ver tıklıyoruz. 3 – 10 dakika içerisinde serverımız hazır olacak ve siparişimiz teslim edilecektir. Clan adı uzantılı ip, hazır oda ve yetki sistemimiz bulunmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

TEAMSPEAK 3 GİRİŞ BİLGİLERİME NASIL ULAŞIRIM

Sipariş sırasında oluşturduğumuz kullanıcı adı ve sifre ile

https://forlifeonline.voicecontrolpanel.com/ adresine giriş yapıyoruz.

 

 

 

 

Panele giriş yaptıktan sonra My Services menüsünde

Server Statüs: ONLINE/OFFLINE ( Serverımızın açık veya kapalı olduğunu gösterir )

Hostname: KOPAZAR ( Server ismimizi belirler. Her kullanıcının server ismi kendisine özeldir )

Server adress: 0.0.0.1:0001 ( TS3 Programı üzerinden giriş yapabilmek için gereli olan ip adresiniz. Her kullanıcının server ip adresi kendisine özeldir )

Query adress: 0.0.0.1:00001 ( Sunucu ipsidir TS3 Programı üzerinden giriş yapılamaz. Her kullanıcının sunucu ip adresi kendisine özeldir. )

Location: Europa ( Sunucunuzun bulunduğu ülkeyi gösterir ping vs sorunlar yaşamamanız için Avrupa sunucuları kullanmaktayız.)

Admin Privitege Key: TS3 serverınızda Admin Server Query yetkisi almanız için gerekli olan Token kodudur. ( Token kodunuzu kimse ile paylaşmayınız. Admin Server Query yetkisi serverda bulunan kullanıcıları susturma, odadan atma serverdan atma, serverdan yasaklama, oda ve diğer yetkileri ayarlamanız için gerekli olan en yüksek yetkidir.)

 

 

 

 

TEAMSPEAK 3 SERVERINA NASIL GİRİŞ YAPARIM VE ADMİN YETKİSİNİ ALIRIM

Servera giriş yapabilmemiz için önce https://www.teamspeak.com/en/downloads/  adresinden TS3’ün en son sürümünü indirmemiz gerekiyor. Bilgisayarımızın işletim sistemine göre en son sürümü indirip kuruyoruz. Kurulum işlemi bittikten sonra TS3 programımızı açıyoruz. Sol üste bulunan Connections tıklıyoruz ve Connect basıyoruz.

 

 

 

 

Connect menüsünde Server NickName or Adress kısmına server ipmizi yazıyoruz. NickName kısmına Nickımızı yazıyoruz.( Sipariş sırasından vermiş olduğunuz kullanıcı adını yazmayınız. ) Connect tıklıyoruz servera giriş yapıyoruz.

 

Serverınızda oda ve yetkiler hazır olarak olmayacaktır. Oda ve yetkileri ayarlamak için Admin Server Query yetkisine sahip olmamız gerekiyor.

Servera giriş yapınız. Üst tarafta bulunan araç çubuğundan Permissions tıklayınız daha sonra Use Privilege Key tıklayınız.

 

 

 

 

Açılan Use Privilege Key menüsüne panelden aldığımız Admin Privilege Key kodumuzu yazıyoruz OK tıklıyoruz.

 

 

 

 

Admin Server Query yetkimiz geldikten sonra Kullanıcılar üzerinde susturma , Serverdan yasaklama, Serverdan atma, Odadan atma , Kullanıcı yetkileri , Kalıcı veya geçici oda açma gibi ayarları yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem