# #

Vindictus indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Vindictus

 

MMORPG oyunlara farklı bir anlam yükleyen Nexon, yeni bir iş birliği yaparak Vindictus adında muhteşem bir oyunu piyasaya sürdü. Dev-Cat ve Nexon tarafından ortaklaşa geliştirilip sunulan Vindictus ile hayalinizdeki online rol yapma oyununa nihayet kavuşacaksınız. Diğer MMORPG oyunlarına göre çok farklı olan bu oyunla, hem görsel açıdan hem de oynanabilirlik bakımından tam anlamıyla bir ziyafet çekeceksiniz.

 

Yeni bir oyun motoru ile geliştirilen Vindictus, grafiklerden çok animasyonlara önem verildiğini göstermiş. Canavarı öldürdüğünüzde çıkardığı ses, fışkıran kanlar oyuna başka bir hava katmış. Boyutlar arası yolculuk yaparcasına hevesle oynayacağınıza  adım gibi eminim. Karakterin hareket etme, kılıç sallama ve atlama animasyonları aşırı bir şekilde geliştirilmiş. Bu da oynanışa doğrudan bir katkı sağlamış. Tamamen etkileşimli bir şekilde oynayabileceğiniz ilk rol yapma oyunu diyebiliriz.

 

Gelişmiş hikayesi ile oyunda belirli bir amacınız var; seviye atlamaktan başka. Oyunun hikayesini anlatmak isterdim ama anlatırsam pek bir anlamı kalmayacak. Sürekli yeni haritalar ile geliştirilen Vindictus her altı ayda bir  gelen güncelleme ile yeni hikayelere geçiyor. Hikayeleri tamamlayarak büyük ödülleri toplayabilirsiniz.

 

Karakterler ve ırklar anlamında da büyük gelişimler yaşandığı bu oyunda karakterlerin isimleri, diğer oyunlardan çok farklı. Özellikleri de aynı şekilde diğer oyunlara göre hafif değişimler var.

 

Lann: Çok hızlı hareket edebilen, iki kılıcı birden kullanma özelliğine sahip savaşçı grubundan oluşur.

 

Fiona: Oyundaki bayan karakterlerden biridir. Kılıç ve kalkanı aynı anda kullanabilir.

 

Evie: İnsanları iyileştiren özel bir yeteneğe sahip tek karakterdir. Amacının dışında hasar veren büyülerde yapabilir.

 

Karok: Oyundaki devasa yaratıklardan biridir. Diğer bir deyişle, dev olarak tanımlayabiliriz. Oyunun en güçlü karakteridir.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem