# #

World of Warcraftın Yeni Genişleme Paketi Shadowlands Tanıtıldı
Anasayfa > Makaleler

World of Warcraft: Shadowlands

World of Warcraft severler nefeslerini tutmuş beklerken, Genişleme paketinin duyurulduğu sinematik fragmandan anladığımız üzere, Icecrown Citadel'e geri dönen Sylvanas, Lich King Bolvar'ın miğferini parçaladı ve Shadowlands kapıları açıldı. Bu ayrıca Uther ve Kael’thas’ı da yeniden göreceğiz demek. Genişleme paketi şu anda ön satışa açık durumda. Satın almak için Tıklayınız.

 

World of Warcraft: Shadowlands Özellikleri

World of Warcraft: Shadowlands'de oyuncuları pek çok yeni özellik ve etkinlik bekliyor. Bu diyarlar arası diyarlara adım atan oyuncular neler mi yapabilecek?

Ölüler Diyarı'nı Keşfedin: World of Warcraft'ta oyuncular ilk defa Shadowlands'e geçecek ve beş yeni bölge ile öbür dünyanın harikalarını ve dehşetlerini yaşayacak: Bastion'ın parıldayan toprakları, Maldraxxus'un sert savaş alanları, Ardenwald'ın sonsuz alacakaranlığı, Revendreth'in gösterişli kaleleri ve dehşet veren Maw.

Yeminli Güçlerine Sahip Olun: Oyunculardan Shadowlands'in yeni bölgelerine hükmeden dört Yeminli'den biriyle bağ kurmaları istenecek ve böylece genişleme paketindeki yolculukları tam bir Yeminli Hikâyesine dönüşecek. Seviye atladıkça tercihlerine göre (her bir Yeminli için sınıfa özel yetenekler de dahil) yeni yetenekler kazanacak ve özel Yeminli üyeleriyle Ruhbağı kuracaklar. Bu bağ sayesinde o karakterin özelliklerine erişebilecekler.

Lanetliler Kulesi'ne Tırmanın: Maw'ın kalbinde, evrendeki en adi ruhların kilitli tutulduğu lanetli ve dünya dışı bir hapishane olan Lanetliler Kulesi Torghast yer alıyor. Kahramanlar tekrar tekrar oynanabilen bu mekânın devamlı değişen salon ve odalarını keşfetmeye ve Torghast'ın rezil yöneticisi Zindancı'nın minyonlarıyla dövüşmeye çağrılıyorlar. Sınavı geçebilenler efsanevi hazineleri ele geçirebilecek ve haksız yere hapsolmuş kahraman ruhlara yardım ederek onları azad edebilecek.

Her Bir Seviye Anlamlı: Shadowlands ile birlikte gelen yeni seviye sistemiyle artık ulaşılan her bir seviye, anlamlı bir ilerleyiş hissi yaratacak. Halihazırda en üst seviyeye ulaşmış olan karakterler Shadowlands'e 50. seviye olarak başlayacak ve yeni seviye üst sınırı olan 60'a yükselmek için çalışacaklar.

Yeni Bir Ölüler Ordusu Yükseliyor: Bolvar Fordragon (Scourge'ü durdurmak için Lich King'in görevini üstlenen saygıdeğer eski Paladin), Sylvanas'ın Icecrown'daki saldırısına karşı koymak ve Acherus'un Ölüm Şövalyelerini desteklemek amacıyla Azeroth halkının tamamından kahramanlar diriltti. Shadowlands'le pandarenler ve tüm müttefik ırklar artık Ölüm Şövalyesi olabilecek.

Geliştirilmiş Karakter Kişiselleştirme Seçenekleri: World of Warcraft karakterlerini oluştururken ya da var olanları değiştirirken tüm ırklar için pek çok yeni görünüm seçeneği oyunculara sunulacak.

 

Sistem Gereksinimleri:

 

Minimum Gereksinimler

İşletim sistemi: Windows® 7 64 bit

İşlemci: Intel® Core ™ i5-760 veya AMD FX ™ -8100 veya daha iyisi

Video: NVIDIA® GeForce® GTX 560 2GB veya AMD ™ Radeon ™ HD 7850 2GB veya Intel® HD Grafik Kartı 530 (45W TDP)

Hafıza: 4 GB RAM (Intel HD Graphics 530 için 8 GB)

Depolama: 70 GB kullanılabilir alan 7200 RPM HDD

Giriş: Klavye ve fare gerekir. Diğer giriş aygıtlarını desteklenmez.

 

Önerilen Gereksinimler

İşletim sistemi: Windows® 10 64 bit

İşlemci: Intel® Core ™ i7-4770 veya AMD FX ™ -8310 veya daha iyisi

Video: NVIDIA® GeForce® GTX 960 4GB veya AMD ™ Radeon ™ R9 280 veya daha iyisi

Hafıza: 8 GB RAM

Depolama: 70 GB kullanılabilir alan SSD

Giriş: Klavye ve fare gerekir. Diğer giriş aygıtlarını desteklenmez.

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem