Türkiye'nin oyun pazarı

Vega Gb

Vega 10 M - Teslimat Server 1 Sağ banka NIA
Alış Fiyatı 8.50 ₺
Satış Fiyatı 9.25 ₺

Knight online Vega gb alım satımı kopazar ile artık çok kolay . En uygun Vega Gb fiyatları ile Vega gb (GOLD BAR) almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.Vega gb aldığınızda oyun içerisinde teslimat nokatasında anında teslim edilir ve oyun içi pazar alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Vega gb teslimatları oyunda trade ile yapılmatadır.

Vega gb almadan dikkat etmeniz gerekenler.

1️⃣ Vega gb almadan yada Vega gb satış yapmadan lütfen karakterinizin üzerinde alacağınız miktarın sığacağından ve doğru teslimat noktasında olduğunuzdan emin olun unutmayın karakterınızın üzeri max 21 gb alır ve teslimat noktası sipariş veme sayfasında bulunur. 

2️⃣ Vega gb teslimatınız yapıldıktan sonra Oyun içerisinde size Pm atarak bir yanlışlık olduğunu ve gb geri vermeniz gerektiğini söyleyen bir çok mesaj alabirsiniz bunlar dolandırıcılardır ve kesınlıkle bu mesajlara cevap vermeyin herhangi bir sorununuz olursa canlı destek ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

3️⃣ Vega GB satış yapmak için teslimat yerinde hazır olun ve  Vega gb sat butonuna tıklayarak satış talebinizi gönderin, talebinizi göndermenizin ardından gb yi teslim edeceğiniz karakter ismi sistem üzerinden size iletilecektir.GB yi teslim ettiğinizde ücreti bakiyenize yüklenir ve banka hesabınıza nakit olarak çekebilirsiniz.
 

ADI ADET FİYAT
Altar gb 10 100TL
COL 10 10
COL 10 10
COL 10 10
COL 10 10
COL 10
COL 10
COL 10

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.


Yorumlar
5.00 / 36

Knight Online Gold Bar

Sen de yorum yap! Yorum Yap