Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Tinder
0 ⓚ 100.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
0 ⓚ 225.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Tinder

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Tinder Hakkında

Tinder Abonelik Satın Alma

Tinder günümüzde en çok kullanılan tanışma ve konuşma platformlarından birisidir. Tinder Plus gibi premium paketleri, uygulamadan daha fazla verim almanıza yardımcı olur. Bilindiği üzere Tinder içerisinde dört üyelik türü vardır. Bunlar şu şekildedir;

 1. Tinder
 2. Tinder Plus
 3. Tinder Gold
 4. Tinder Platinum

Bunların arasında normal üyelik sadece günde bir tane süper like ve eşleşme-sohbet etme- tanışma olanağı tanımaktadır. Buna karşılık premium özelliklerinin getirdiği avantajlardan yararlanmak isteyenler de bulunmaktadır. Dolayısıyla daha uygun fiyatlı çözümler bulabilmek için kişiler satın alma yoluna gitmektedir.

Bu bakımdan sizlere Tinder Plus ve Gold sunulmaktadır. Farklı süre zamanlarında sahip olup anında teslim edilmektedir. Sipariş vererek, platformu daha geniş özellikler ile kullanabilirsiniz.

Tinder Abonelik Özellikleri Neler?

Tinder için sunulan Plus ve Gold paketlerin farklı özellikleri bulunmaktadır. Plus özellikleri maddeler halinde şu şekildedir;

 1. Eşleşme, sohbet etme ve tanışma
 2. Günde 1 kez Super Like verme
 3. Sınırsız beğeni bırakabilme
 4. Sınırsız gerİ alma yapabilme
 5. Günde 5 Super Like yapabilme
 6. Ayda bir defa ücretsiz boost yapabilme
 7. Passport ile istediğin yere yapabilme
 8. Reklamları gizleme

Dolayısıyla Plus paket hem daha geniş özellikler sunmakta hem de reklamlardan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Tinder gold özellikleri de bunlar ile aynıdır. Ancak bunda ayrıca sizi kimlerin beğendiğini görebilir, her gün yenilenmekte olan en seçkin profillere ulaşabilirsiniz.

Bunların hepsini değerlendirebilir, böylece size en uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz. Platinum paketler ise farklı olarak şunlara sahiptir;

 1. Eşleşmeden önce mesaj gönderebilme
 2. Öncelik tanınan beğeniler bırakabilme
 3. Geçmiş 7 günde gönderilen beğenileri görme

Dolayısıyla size daha kullanışlı bir yapı sunar.

Tinder Abonelik Satın Alma Nedir?

Tinder global çapta kullanılan bir platformdur. Temel olarak dünyanın neresinde olursa olsun, iki insanı kendi platformu üzerinde buluşturmaya yaramaktadır. Böylece yeni kültürler ile tanışabilir, çevrenizi ve bakış açınızı genişletebilirsiniz.

Tinder Plus ve diğer premium ürünleri bu bakımdan em daha fazla özelliğin aktif hale gelmesini hem de reklamsız bir kullanım yapabilmenizi sağlar. Eğer bunu daha uygun ve ekonomik fiyatlar ile yapmak istiyorsanız, Tinder Abonelik Satın Alma size kısa sürede profesyonel çözümler teklif eder.

Tinder Abonelik Satın Alma Fiyatları

Tinder Abonelik Satın Alma fiyatları birbirine göre değişkenlik göstermektedir. Zira Gold ve Plus paketlerin özellikleri farklı olduğu için ücretler de etkilenmektedir. Buna ek olarak daha iyi verim alınabilmesi ve herkesin kendine uygun paketi seçebilmesi için farklı zaman aralıklarına sahip abonelikler sunulmaktadır.

Bunlar 1 haftalık, 1 aylık, 6 aylık ve 12 aylık şeklindedir. Bunların hepsini değerlendirebilir, ardından size uygun olanı kısa sürede sipariş verebilirsiniz. Sipariş hemen işleme alındığı için kısa sürede onaylanmaktadır.

Ardından sadece hesabınıza girerek kullanmanız kalır. Böylece başka insanlar ile tanışırken verimi en üst seviyeye çıkartabilir, Tinder’ın henüz bilmediğiniz çok sayıda yeni özelliğini vakit kaybetmeden keşfedebilirsiniz.

Tinder Abonelik Nasıl Satın Alınır?

İnternet geliştikçe online sohbet sistemleri de büyük bir gelişme sergilemiştir. Tinder bu bakımdan en çok tercih edilenler arasındadır. Ücretsiz olmakla beraber Tinder Plus gibi farklı paketleri vardır. Bunlar platformu daha avantajlı bir şekilde kullanmanıza, yeni özellikleri aktif hale getirmenize mümkün hale getirir. Eğer satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şu aşamaları takip etmedir;

 1. Sitemizde bulunan Tinder ekranına giriş yapın.
 2. Mevcut olan paketleri inceleyin. Ardından hangisinin daha uygun olduğuna karar verin.
 3. Kaç tane almak istediğiniz belirtmek için sayacı arttırın. Ardından da satın al butonuna tıklayın.
 4. Üyelik hesabınıza giriş yaptıktan sonra, sistemin sizden istediği bilgileri yazın.

Satın alma işlemleri için bir üyelik hesabınızın olması ve buna giriş yapmanız şarttır. Eğer hâlâ bir hesabınız bulunmuyorsa, ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Tinder Abonelik Hangi Paket Tercih Edilmeli?

Tinder üyelik ücreti bulunmasa da abonelik sisteminden yararlanmak istiyorsanız belirli bir ücret ödemeniz gerekir. Bunun için fiyatlar hangi paketi tercih ettiğinize ve kaç haftalık, aylık olduğuna göre değişir. Bunlar genel hatlarıyla şu şekildedir;

 1. 1 haftalık Tinder Plus
 2. 1 aylık Tinder Plus
 3. 6 aylık Tinder Aylık
 4. 12 aylık Tinder Plus
 5. 1 aylık Tinder Gold
 6. 6 aylık Tinder Gold
 7. 12 aylık Tinder Gold

Bunların her biri istediğiniz sayıda alınabilir. Ancak hepsi özel bir yapıya sahip olduğu için, hangisinin size daha iyi çözüm sunduğu sizin tarafınızdan değerlendirilmelidir. Hangisinin size en güzel şekilde seçenek sunduğunu bularak, sipariş verebilirsiniz.

Tinder Abonelik Satın Alma Hangi Ödeme Yöntemlerine Sahiptir?

İnternet üzerinden alışveriş yapılmak isteniyorsa ne kadar güvenli olduğu da merak edilmektedir. Hizmet ya da bir ürün almak isteyen kişiler, her zaman daha fazla seçeneğin sunulmasını talep etmektedir. Bu bakımdan platformumuz size şu seçenekleri sunmaktadır;

 1. ATM
 2. Havale
 3. EFT
 4. Maestro
 5. MasterCard
 6. GPay
 7. İninal
 8. Paymentwall
 9. Visa

Her kullanıcı bunlardan herhangi birini tercih edebilir. Eğer EFT ya da havale kullanmak istiyorsanız, sitemiz sizden kesinti almamaktadır.

Tinder Abonelik Canlı Destek Özelliği

Dijital sistemlerin gelişmesi ile birlikte, ürün ve hizmet almak isteyen kişiler site ile iletişime geçmek, soru sormak ve problemlerini çözmek istemektedir. Bu bakımdan sitemiz her kullanıcıya haftanın 7 günü aktif olan, 09:00 – 00:30 arası aktif olan bir hat bulundurmaktadır.

Eğer Tinder Gold 1 aylık abonelikgibi paketlerimizden yararlanmak istiyorsanız ve sorularınız bulunuyorsa, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu ekrana ulaşabilmek için ekranın üstünde sağ tarafında yer alan canlı destek üzerine tıklamanız yeterlidir. Ardından gerekli alanları doldurarak, konuşmayı kısa sürede başlatabilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz en kısa sürede hatta bağlanacak olup, konuyla ilgili size destek verecektir.

Tinder Abonelik Almak Güvenli Mi?

Tinder aboneliği kalıcı bir şekilde almak istemiyorsanız, Tinder Gold satın alma kısa süreli paketler daha avantajlıdır. Örneğin 1 hafta kullanmak istiyorsanız, bu süre boyunca aktif olan bir abonelik oldukça avantajlıdır.

Ancak bu işlemleri yapmadan önce güvenilir olup olmadığı da merak edilmektedir. Zira internet üzerinden birçok kişi riskli işlemler yapmayı arzulamaz.

Bu bakımdan sitemiz SLL sertifikasına sahip bir şekilde size hizmet vermektedir. Bu bakımdan gerek ödeme yöntemleri gerekse abonelik işlemleri sorunsuz, güvenilir bir şekilde tamamlanmaktadır.

Tinder Abonelik Ne İşe Yarar?

Tinder abonelik, bu platformun bilmediğiniz birçok özelliğini aktif hale getirmektedir. Böylece kullandığınız süre boyunca daha fazla verim almanız da mümkün hale gelmektedir.

Bilindiği üzere Tinder, ücretsiz kullanımda belirli bir beğeni atma hakkı sunmaktadır. Ancak birçok kişi bunu hoş karşılamaz. Tinder Gold satın alma gibi ücretli üyelikler, bu kotayı anında aşmanıza yardımcı olur.  Daha fazla beğeni atarak, eşleşme şansınızı o oranda arttırabilirsiniz.

Eşleşmeyi daha olası hale getirmek istiyorsanız, Super Like da burada devreye girmektedir. Çünkü bunun yollandığı hesaplar, eşleşme isteğinizi doğrudan görebilmektedir. Kendilerine doğrudan bildirim halinde yansıdığı için, onaylama olasılıkları daha fazladır. Gold ve Plus paketleri daha fazla Super Like verebilmenizi olası hale getirir.

Ayrıca kullanım esnasında reklam görmek istemiyorsanız, abonelik paketleri daha kullanışlı bir yapı sunar.

Tinder Nedir?

Tinder bir arkadaşlık platformudur. Android ve iOS platformlarına sunulmaktadır. Desteklediği diller arasında Türkçe de dâhil olmak üzere 38 seçenekvardır. 196 farklı ülkede kullanılabilir. Sisteminde insanlar dünyanın farklı yerlerinden kişilerle karşılaşarak, eşleşebilir.

Ancak bunun için beğeni bırakması gerekir. Her iki taraf da bunu bırakırsa eşleşme olur ve sohbet etme imkânı doğar. Her gün milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Zaman içerisinde Tinder Gold satın alma gibi farklı paketleri tanıtılmıştır. Böylece kişiler eşleşebilmek için daha avantajlı özelliklere sahip olabilmektedir.

Tinder Ne İşe Yarar?

Tinder kullanıcılara kendi platformu üzerinden dünyanın her yanındaki insanlarla iletişim kurma imkânı sunmaktadır. Bu kapsamda her gün yeni insanlar ile tanışabilir, genel kültürünüzü arttırma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ancak bunun da ötesinde yabancı dil bilginizi de geliştirebilirsiniz. O dili konuşan insanlarla eşleşme yaparsanız, kendinizi daha hızlı bir şekilde geliştirmeniz mümkündür. Eğer yeni insanlar ile tanışmak, arkadaşlıklarınızı genişletmek istiyorsanız, Tinder güzel bir fırsat sunmaktadır.

Tinder Gold satın alma bu özellikleri daha hızlı bir şekilde görmenizi olası hale getirir. Zira eşleşebilmek için karşı tarafın da size beğeni bırakması gerekir. Böylece sohbet olanağı da doğar. Abonelik paketlerinde bulunan sınırsız beğeni bırakma, Super Like verme gibi özellikler, size daha avantajlı bir yapı sunar.

Tinder Nasıl Kullanılır?

Tinder kullanabilmek için bir hesabınız olması gerekir. Bunun için https://tinder.com/ adresine girdikten sonra ekranda gördüğünüz hesap oluştur butonuna tıklamanız yeterlidir. Ardından da Google, Facebook ve Telefon Numarası seçeneklerinden birini kullanarak, kayıt olmanız gerekir.

Bu işlemi tamamladıktan sonra ekranın sağ üst noktasından oturum açabilir, insanlar ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Eşleşme yapabilmek için giriş yaptıktan sol üstteki Tinder simgesine dokunup, size eşleşebileceğiniz profiller gösterilir. Bunlara dokunarak mesaj göndermeniz mümkündür.

Eğer size yollanan mesajları görmek istiyorsanız, yine menüde bulunan sohbet kısmına dokunmanız yeterlidir. Sonrasında ise tarafınıza yollanan her mesaja anında ulaşabilirsiniz. Tinder Gold özellikleri bakımından eşleşmenizi daha kolay hale getirir. Böylece bıraktığınız beğeni ve Super Like oranını arttırabilir, olasılıklarınızı arttırabilirsiniz.

Tinder Kuralları Nelerdir?

Tinder gibi platformlar, her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılır. Dolayısıyla aralarında sorunsuz iletişim olması, mağduriyetin olmaması ve herkesin verimli bir şekilde kullanabilmesi için bazı kurallara uyulması gerekir.

Tinder Gold satın alma bu kurallara uymayabileceğinizi göstermez. Dolayısıyla şu gibi maddelere dikkat etmeniz şarttır;

 1. Kendiniz olma: Sitede kayıtlı olan her kullanıcı fotoğraflarının, yaşının ve biyografinin gerçeği gösteren gösterdiğinden emin olmalıdır.
 2. Dikkatli olma: Tinder kullanırken dikkatli olmanız, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan önce emin olmanız, iyi düşünmeniz gerekir.
 3. Nazil olma: Her kullanıcı karşı tarafa saygılı olmalıdır. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız, bu şekilde davranmanız gerekir.
 4. Proaktif olma: Tinder kullanırken denk geldiğiniz olumsuz davranışlar mutlaka bildirilmelidir.

Platforma kayıt olurken bunlar size onaylatılmaktadır.

Tinder Hangi Platformlardan Kullanılabilir?

Tinder hem Android hem de iOS kullanıcılarına sunulmaktadır. Eğer web sitesi üzerinden kullanmak zor geliyorsa telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir, böylece istediğiniz zaman istediğiniz yerde girme fırsatı elde edebilirsiniz.

Android cihazlarda Android 7.0 sürümünü gerektiren uygulama 113 MB boyutundadır.

google play

linkine girerseniz, kısa sürede yüklemeniz mümkündür.

Bununla birlikte iOS uygulaması daha büyük bir boyuta sahiptir. Zira 188 MB’tır. iPhone ve iPod touch için 12.0, Apple TV için 9.2 sürümü gerektirir. Yüklemek için app store adresine girilebilir.

İndirmeyi yaptıktan sonra Tinder Plus gibi paketleri kullanılabilir. Böylece daha verimli sonuçlar elde edilebilir.

Tinder’da Eşleşmeden Önce Mesaj Atılabilir Mi?

Tinder üzerinde bir konuşma başlatabilmek için mesajlaşma gerekir. Bunun için eşleşmeniz şarttır. Eşleşme de karşılıklı beğenilerin bırakılması ile olur. Eğer eşleşme olmamışsa mesaj da atılamamaktadır.

Buna karşılık Tinder Platinum abonelik satın alırsanız, buna bir çözüm bulabilirsiniz. Böylece eşleşme olmadan önce de rahatlıkla mesaj atma fırsatı bulabilirsiniz. Tinder üyelik ücreti için size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Tinder
Canlı Destek