Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Twitch Abonelik
1 Ay Normal Abonelik

Twitch 1 Aylık Abonelik

Sadece Türkiye hesaplarında aktif edilebilir
5 ⓚ 45.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1 Aylık Abone Kademe 2

Twitch 1 Aylık Kademe 2 Abonelik

Sadece Türkiye hesaplarında aktif edilebilir
0 ⓚ 90.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1 Aylık Abone Kademe 3

Twitch 1 Aylık Kademe 3 Abonelik

Sadece Türkiye hesaplarında aktif edilebilir
0 ⓚ 215.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
3 Ay Normal Abonelik

Twitch 3 Aylık Abonelik

Sadece Türkiye hesaplarında aktif edilebilir
10 ⓚ 120.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
6 Ay Normal Abonelik

Twitch 6 Aylık Abonelik

Sadece Türkiye hesaplarında aktif edilebilir
30 ⓚ 220.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Twitch 100 Bit

Sadece Türkiye hesaplarında aktif edilebilir
0 ⓚ 50.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Twitch 500 Bit

Sadece Türkiye hesaplarında aktif edilebilir
0 ⓚ 250.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Twitch 1500 Bit

Sadece Türkiye hesaplarında aktif edilebilir
0 ⓚ 700.00 TL
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 2

Twitch Abonelik

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Twitch Abonelik Hakkında

Abonelik, sağladığı harika avantajların yanı sıra sevdiğiniz yayıncıları desteklemenin de en iyi yoludur.

Avantajlar

Abone olduğunuz kanalı reklamsız izleme (sınırlı istisnalar içerir).

Aboneler, Abonelere özel modda sohbet edebilir ve yavaş sohbet modundan etkilenmez

Abone Yayınlarını izleyin (erişim Abonelik Kademesine bağlı olarak değişebilir).

Twitch Abonelik Kodu Nasıl Yüklenir ?

1) Twitch üzerinden abone ol butonuna tıklayın

2) Açılan sayfada  ödeme seçeneklerinden Diğer Yöntemleri tıklayın

3) Açılan sayfada seçenekler arasıngan GPAY EPİN seçeneğini seçin ve Continue butonuna tıklayın

4) Gpay ödeme sayfasından telefon numaranızı yazın ve giriş yap tıklayın ardından açılan sayfaya sitemizden satın aldığınız abonelik epin kodunu girin ve işleminizi tamamlayın.

 

 

Twitch Abonelik

Twitch günümüzde birçok kişi tarafından oyun izlemek için kullanılmaktadır. Twitch Abonelik satın al prime özelliklerini daha aktif bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.

2011 yılında kurulan ve hizmet vermeye devam eden Twitch, dünyanın en büyük canlı oyun izleme platformudur. İzleyiciler yayıncıların oynadığı oyunları anlık canlı şekilde görebilmekte, bunlar üzerinden işlem yapabilmektedir.

Böylece sevilen oyunlar hakkında yeni stratejilerin öğrenilmesi, keyifli zaman geçirilmesi mümkün olmaktadır. Prime ise Amazon’un 2014 senesinde satın alması ardından duyurulmuş bir özelliktir. Sizlere sunulan abonelik sayesinde bunların hepsini deneyimleyebilirsiniz. 1, 3 ve 6 aylık paketlerden istediklerinizi seçebilir, arzu ederseniz 100’den 25000’e kadar olan bit paketlerini tercih edebilirsiniz.

Twitch Abonelik Özelikleri Nelerdir?

Twitch Abonelik satın al sonucunda elde edilebilen Prime üyeliği oldukça avantajlı seçenekler sunmaktadır. Bunlar genel olarak şu şekildedir;

1.Amazon Prime bünyesinde olan filmleri, dizileri, müzikleri izleme ve dinleme yapılabilir.

2.Amazon’un sattığı oyunlarda indirimler, kişiye özel ön-sipariş indirimleri, para iade garantisi elde edilebilir.

3.Reklamsız içeriklere erişim yapılabilir.

4.30 günde bir dilenen kanala abone olunarak destek verilebilir. Siz kanala ekstra abonelik ödemeseniz bile, Prime üyesi olmanız sebebiyle kanal sahibine abonelik ücreti teslim edilir.

5.Her ay ücretsiz oyun içi hediyeler elde edilir. Bunlardan bazıları araçlar, skinler, karakterler şeklindedir.

 

Twitch Abonelik

Twitch Nedir?

Günümüzde birçok kişi tarafından ve global olarak birçok ülkede kullanıma açık olan bir canlı yayın platformu olan Twitch, devamlı bir şekilde büyümesini hızlandırarak adını daha da çok duyurmayı başarmıştır. Canlı yayın dediğimiz zaman ilk olarak akla yüzümüzü göstererek anlık olarak videomuzun karşı taraflar ile paylaşılması gelmektedir. Aslında günümüzde canı yayın yapan çoğu kişinin de bildiği gibi bu çok yanlış bir tanıdır. Bir platformda canlı yayın açmak için yüzümüzü göstermemiz gerekmemektedir. İsterseniz ekranınızın görüntüsünü canlı olarak izleyicileriniz ile paylaşarak da yayınınızı açabilirsiniz. Genellikle bu 2. Yöntemi oyuncular tercih ediyor olsa da yayıncılığa yeni başlayan kişiler de tercih etmektedir. Online olarak zamanımızı değerlendirebileceğimiz veya online bir şekilde sosyal ortam kurabilme imkanı tanıyan Twitch, kendi alanında en çok bilinen canlı yayın platformudur. Çoğu yayıncı bu platform üzerinden yayın yaparak para kazanmakta ve bazı kişiler ise evini bu şekilde geçindirmektedir. İstediğiniz saatte zamanınızın boş olduğu, canınızın sıkıldığı, kafa dağıtmak isteyeceğiniz her zaman 7/24 bir şekilde bu platform üzerinden canlı yayınlara katılıp sohbet edebilirsiniz.

Twitch üzerinden para kazanmak için birçok yol bulunmaktadır. Bunların başında ise izleyicilerinizden aldığınız bağışlar gelmektedir. Sadece kazanmamızı sağlayacak yöntem bu değildir. Bunların dışında izleyicilerinizin kanalınıza abonelik satın alması ile veya sponsorlar üzerinden de gelir elde edebilirsiniz.

Twitch Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Twitch platformunun bizlere sunduğu avantajlar kendisini diğer canlı yayın platformlarının önüne geçmesini sağlamaktadır. Diğer canlı yayın platformları gibi global bir fiyatlandırma politikası izlemediği için kullanıcılar bu platformdan canlı yayın izlemeyi daha çok tercih ediyorlar. Bunların yanı sıra bir sorun ile karşılaştığınız zaman ise hızlı bir şekilde Twitch destek ekibi ile iletişime geçebilir ve sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Yayıncılara bağış göndermek için abonelik yöntemi sunmasının yanı sıra Bit ile de bağış yapılabilmesi platformu rakiplerinde bir adım öne taşımaktadır. Bunun yanı sıra birçok ayrıcalığa ve fırsata erişim ayrıcalığı tanıyan Twitch platformu Amazon ile iş birliğine giderek Prime Gaming paketinde bazı oyunlarda kampanyalar düzenlemektedir. Rakiplerine göre çok daha fazla kullanıcısının bulunması ve yayınların daha akıcı bir şekilde aktarılması açısından da Nonolive, Nimo TV, Dlive gibi birçok platformun önüne geçmiş bulunmaktadır.

İzleyicilerin yayıncılara destek olmak amacı ile abonelik satın almasını sunmasının yanı sıra birçok abonelik satın alıp bunları başka izleyicilere gönderebilmesi ise bu platformu daha cazip bir hale getiriyor. Yayıncılar için yaşadıkları ülkede para çekebilecek bir yöntemin olması ve ödemelerinizi zamanında yapan bir platform olması büyük bir önem arz etmektedir. Türkiye de ikamet eden yayıncılar Twitch üzerinden para çekebilmeleri için 2 adet yöntem bulunmaktadır. Bunlardan birisi yerel bankaya ödeme yapılması seçeneğidir. Bir diğeri ise banka havalesidir. Yerel bankaya ödeme seçeneği ile ödeme alacakları zaman hesaplarında biriken dolar miktarı anlık olarak o ülkenin para birimine çevrilir ve böylelikle hangi ülkede yaşıyorsanız o ülkenin para birimi ile ödeme almış olursunuz. Eğer banka havalesi seçeneği ile ödeme almak isterseniz bankanız hesabınıza gelen paradan belirli bir ücret kesintisi yapabilir. Yurt dışında yaşayan yayıncılar ise ödemelerini PayPal aracılığı ile hızlı bir şekilde alabilirler.

Twitch Abonelik Nedir?

Twitch üzerinden yayıncıların gelir elde etmesi için hizmete sunulan abonelik yolu birçok yayıncıyagelir elde etmesinde yardımcı oluyor. Eskiden Twitch üzerinden bir yayıncıya abone olmak için dolar üzerinden ücret istendiği için ve ülkemizde de doların değerinin yüksek olduğu için bu miktarlar bizim için biraz fazla gelmekteydi. Bunu fark eden Twitch platformu global olarak fiyatlandırma politikasından vazgeçerek bazı bölgelerde o ülkenin durumunu düşünerek bir fiyatlandırma stratejisi ortaya koydu. Bu abonelik ücretleri de dolayısı ile ülkemizde 4.99$ iken ülkemize özel bir fiyatlandırmaya gidilerek abonelik ücretinin 9,90 TL olduğunu belirtildi. Bunun üzerine Türkiye pazarında büyük bir hızla yükselen Twitch şu anda Türkiye de en çok kullanılan canlı yayın platformudur. Genel olarak kullanıcılar canlı yayınları seyretmeye gelmektedir. Bu platformu diğer platformlardan daha öne çıkaran bir özelliği de bulunmaktadır bu ise bir hesabınızın bulunmadığı halde canlı yayınları izleyebiliyor olmanızdır. Unutmayın ki hesap açmadan canlı yayın izlemek isterseniz chat kısmını kullanamayacak ve sevdiğiniz yayıncıları takip edip onlara abone olamayacaksınız. Bu gibi faaliyetleri yapmak için ise hesap açmanız gerekmektedir.

Twitch Hesabı Nasıl Açılır?

Twitch hesabı açmak gerçekten de bir tık uzağınızdadır. Hesabı açmak için ilk olarak twitch.tv adresine gidiyoruz. Sayfanın sağ üstünde 2 adet buton bulunmakta bunlar giriş yap ve üye ol butonlarıdır. Oturum aç derseniz önceden oluşturmuş olduğunuz hesaba giriş yapabilirsiniz. Eğer hesabınız yok ise bu sefer kayıt ol seçeneğini seçmemiz gerekmektedir. Bunun sonrasında bizden birkaç tane bilgi talep etmektedirler. Bu bilgileri şöyle sıralayabiliriz:

-Twitch de kullanmak için bir kullanıcı adı

-Twitch hesabınıza giriş yaparken kullanmak için şifre

-Bu şifreyi tekrar girmeniz istenecektir

-Doğum tarihi kısmını doldurmalısınız

-E Posta veya Tel No girilmesi gerekmektedir. (İstediğinizi seçebilirsiniz.)

Unutmayın ki gireceğiniz e posta adresi sizin erişiminizde bulunan bir hesap olmalıdır. Bunun nedeni ise sizlere bir doğrulama kodu gönderip bu kodu girmenizi istemeleridir. Bu kodu girerek siteye kayıt olan hesabın gerçek bir kullanıcıya ait olduğunu kanıtlamış olursunuz. Doğum tarihi kısmını da 18 yaşından büyük gösterecek bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Kendinize bir parola seçerken de yazdığınız parolanın güçlü olmasına dikkat etmeyi unutmayın. Daha güçlü bir şifre sizi daha da korumalı hale getirecektir.

Twitch Üzerinden Neler Yapabilirim?

Twitch üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra sizlere bazı kanallar önerecektir. İsterseniz bu kanalları takibe alabilir veya önceden belirlediğiniz bir kanalı arayarak takibe alabilirsiniz. Unutmayın ki beğendiğiniz bir kanal canlı yayın açtığında sizler bildirim almak istiyorsanız o zaman yayıncıyı takip etmelisiniz. Yayıncı 7/24 yayın açtığı zaman sizin cihazınıza bildirim gönderilmektedir. Bu bildirimler sayesinde sevdiğiniz yayıncıların yayın açıp açmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer cihazınıza bildirim gönderilmemesini istiyorsanız da profilinize tıklayarak oradan ayarlar bölümüne girmeliyiz. Buradan bildirimler sekmesine gelerek buradan istediğiniz bildirimleri kapatabilirsiniz. Twitch üzerinden yapabileceğiniz birçok şey bulunmakta ve bunlardan birisi de sevdiğiniz yayıncıya bağış atmak olacaktır. Yapacağınız bağışları ister gerçek para ile isterseniz de sitenin içerisinde kullanılan bir para olan Bit ile yapabilirsiniz. Bit ile bağış yapmadan önce Bit satın alımı yapmanız gerekmektedir.Twitch üzerinde yapabileceklerinizden bir tanesi ise sevdiğiniz yayıncıları desteklemek için onlara abone olmaktır. Kısa bir süre önce Twitch üzerinde yayıncılara abone olmak için 4,99 dolar ödememiz gerekmekteydi. Twitch Brezilya gibi bazı ülkelerde yaptığı yerel fiyatlandırma politikasına giderek Türkiye Cumhuriyetin de de yerel fiyatlandırmaları devreye sokmuştur. Bundan sonra sevdiğimiz yayıncıları desteklemek amacı ile vereceğimiz para 9,90 TL ye düşmüştür. İlk olarak bir yayıncıya abone olarak destek sağlayacağınız zaman ise Twitch platformunda sizlere ilk abonelik için bazı indirimler de uygulanmaktadır. Bu indirimler sayesinde fiyatı daha da uygun hale getirmek mümkündür. Abonelik alırken en çok dikkat edilmesi gereken şey o yayıncıyı ne kadar süre desteklemek istediğinizdir. Bir yayıncıyı 12 ay boyunca desteklemek isterseniz 12 aylık abone paketini satın almanız sizin için daha ekonomik olacaktır. 12 tane 1 aylık abonelik paketini alırsanız da bu size daha fazla paraya mal olacaktır. Bunun için süreyi iyi seçmelisiniz. Twitch üzerinden kendiniz abonelik alabileceğiniz gibi bir başka kullanıcıya da abonelik hediye edebilirsiniz. Bu sayede maddi durumundan dolayı abonelik alamayan ve yayıncıya destek olmak isteyen kişiler için destek olmuş olursunuz.Twitch bizlere zaman zaman bazı fırsatlar sunmaktadır. Bunlardan biri ise Prime Gaming paketidir. Bu fırsattı Amazon ile Twitch birlikte düzenlemektedir. Bu kampanya dan yararlanmak için ise Amazon Prime satın almalısınız. Amazon Primekullanıcılarına birçok ayrıcalık tanımaktadır. Bunlardan bazıları ise şunlardır:

- Amazon üzerinden siparişlerinizin hızlı teslimat edilmesi

- Prime Video

- Prime Gaming

- Daha birçok fırsat

Amazon da bu abonelik sistemi ile Türkiye bölgesine özel bir fiyatlandırma politikası uygulamaktadır. Bunlar Türkiye de yaşayan kullanıcılara birçok fayda sunmaktadır. Bizim bu fırsatlar arasından ilgilendiğimiz paket ise Prime Gaming paketidir. Amazon da bu aboneliği alarak Prime Gaming avantajlarından yararlanabilirsiniz. (Prime Gaming eski adı ile Twitch Prime adı altında da bilinmektedir.) Prime Gaming satın aldığınızda istediğiniz yayıncıya aylık abonelik avantajından da faydalanmış oluyorsunuz. Sadece abonelikleri Twitch platformu üzerinden alınmadığını da unutmamalıyız. Bu abonelikleri Türkiye de alabileceğiniz birçok web sitesi bulunmaktadır.

Kodpazar:Türkiye de ki oyun tutkunları için birçok öge, ıtem veya oyun içi harcama yapabileceğiniz paraları satan bir web sitesidir. Sitenin birçok ödeme yöntemi sunuyor olması da kullanıcıları açısından önemli bir avantajı olarak görülmektedir. Ayrıca site 16 yıllık deneyimi ile de güvenilirliğini bu sektörde kanıtlamıştır. Bu site aracılığı ile oyun için harcama yapabileceğiniz oyun paralarını satın alabileceğiniz gibi Twitch için abonelik de satın alabilirsiniz. Sitede ki fiyatlar diğer birçok siteye göre çok daha uygun olduğu için buradan alışveriş yapmayı tercih edebilirsiniz.

Twitch Abonelik Paketleri

1 Aylık Twitch Abonelik: 10 TL

3 Aylık Twitch Abonelik: 30 TL

6 Aylık Twitch Abonelik: 60 TL

Bu fiyatlandırmalar üzerinden sizlerde site içerisinde en uygun fiyatlardan Twitch aboneliği satın alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Abonelik harici olarak Twitch için Bit almak isterseniz bu fırsatı site size sunmaktadır.

Twitch Bit Fiyatları

Twitch 100 Bit: 11,80 TL

Twitch 300 Bit: 25 TL

Twitch 500 Bit: 59 TL

Twitch 1500 Bit: 165 TL

Twitch 5000 Bit: 525 TL

Twitch 10000 Bit: 1020 TL

Twitch 25000 Bit: 2500 TL

Bu fiyatlandırmalar üzerinden de Kodpazar aracılığı ile sizlerde Twitch için uygun fiyata Bit satın alabilirsiniz. Bu bitleri de istediğiniz veya sevdiğiniz bir yayıncıya bağış olarak gönderebilirsiniz.

Twitch Platformundan Abonelik Alma:Türkiye de kullanılan en büyük canlı yayın platformu olan Twitch içerisinde yayın açan kullanıcılara para kazanma imkanı sunmaktadır. Bu yayıncılar ise kazandıkları parayı izleyicilerin bağışları, izleyicilerin kanala abone olarak destek sunması veya sponsorlardan kazanmaktadırlar. Doğrudan hiçbir başka firma, site, kişi araya girmeden Twitch üzerinden abonelik alımı yapabiliriz. Bu yöntemin abonelik satın almak için en güvenilir yöntem olduğunu söylemek doğru olacaktır. Ama diğer siteler de indirimleri takip ederek daha uygun fiyatlara abonelik satın almak bizim için daha ekonomik olabilir.

Bizler günümüzün zorlaşan ekonomik şartlarında her zaman alacağımız şeyin fiyatını önemsemekteyiz. Bunu her konuda söyleyebileceğimiz gibi bu konuda da geçerlidir. Daha uygun bir fiyata Twitch aboneliği bulabileceğiniz siteler her zaman bulunmaktadır ama bu siteleri bulmak bir hayli zaman alır. Eğer siteyi bulduğunuzda hemen alım yapmak istemeden önce sitenin güvenilirliğini, resmiliğini ve önceden bu siteden bu paketi almış olan kullanıcıların yorumlarını göz önünde bulundurmalısınız. Aksi taktirde alışveriş yapacağınız siteyi bilmeden alımı gerçekleştirirseniz sizlerin dolandırılma ihtimali olacaktır. Sadece bununla kalmayıp bazı siteler kart bilgilerinizi çalabilirler. Sizlerin kart bilgileri ile işlem yaparak sizin mağdur olmanıza neden olabilecekleri gibi başınıza birçok iş açabilirler. Bunun için güvenlik alışveriş yaparken en önemli unsurlardan birisi olmalıdır.

Twitch Üzerinden Abonelikler ile Nasıl Para Kazanabilirim?

Twitch internette sizlerin canlı yayın yaparak para kazanmanız için piyasaya sürülmüş bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylelikle hem birçok kişinin zamanını gereksiz yere harcamasının önüne geçmiş oluyor. Günümüzde birçok kişi şu anda Twitch üzerinden yayınlar yaparak dolar bazında para kazanmaktadır. Bu platformda sizlerde yayın açarak para kazanmak için ilk olarak bir Twitch hesabı oluşturmanız gerekecektir. Sonrasın da ise profil resminize tıklayarak oradan yayın yöneticisi sekmesine girmelisiniz. Burada karşınıza çıkan yazıları okuyun ve TwitchStudio indirin. Böylelikle canlı yayını yapacağımız programı kurmuş olacağız. Tüm bu işlemleri yaparken en önemli şeylerden birisi de hızlı bir internete sahip olmanız gerektiğidir. Eğer internet bağlantınız yeterince hızlı değilse o zaman yayınlarınızda sık sık kopmalar yaşanabilir. Programı indirdikten sonra kurup giriş yapıyoruz. Zaten sonrasında program sizlere ne yapmanız gerektiğini adım adım anlatacaktır. Yayın yapmaya başladığınız zamandan itibaren sizleri çok fazla izleyen olmayabilir. Bunun için yayın açmayı aksatmamalı ve devamlılığı sağlamalısınız. Büyümek için ilk hedefiniz önerilen kanallara çıkmak olacaktır. Twitch algoritması da devamlılığı sağlayan ve izleyici sayısını arttırmayı başarabilen kanalları öne çıkarmaktadır. Daha fazla öne çıkmak için yayınlarınıza ve kanalınıza bot basmamalısınız. Bunu algoritmadan anlayarak hesabınızın öne çıkmasını engelleyebilirler. İlk zamanlar büyümek için az da olsa ara sıra çekilişler yapmanız sizin için iyi bir yöntem olabilir. Platform üzerinden kazandığınız tutar güncel kura göre hesaplanıp hesabınıza öyle çekilmek için hazır olacaktır. Yayınlarınızı takipçilere özel açarsanız o zaman chat kısmını kullanabilmek için kişiler sizin kanalınızı takibe alacaklardır. Kanalınız biraz büyüdükten sonra ise ara sıra yayınlarınızı abonelere özel yapabilirsiniz. Bu şekilde kendinize ilk abonelerinizi çekmeyi başarmış olabilirsiniz.

Twitch Sadakat Puanı Nedir? Nasıl Kazanılır?

Twitch üzerinden yayınları izleyen kişilerin çoğunlukla bildiği bir diğer özellik ise her kanala ait olan sadakat puanıdır.  Bu sadakat puanları sayesinde chat kısmından yazacağınız mesajları vurgulayabilirsiniz. Buna benzer daha birçok özelliği gerçekleştirebilirsiniz. Peki sadakat puanları nasıl kazanılır? Bu sorunun cevabı aslında çok basittir. Yayın izleyerek, izlediğiniz kanalı takip ederek ve daha birçok şekilde sadakat puanları kazanabilmektesiniz. Her kanal için her 10-15 DK da bir kere sizlere sadakat puanı verilir. Ayrıca yayıncıyı takip ederek de bu sadakat puanlarından kazanabilirsiniz. Bunları ise chat kısmının sol alt tarafındaki butona basarak oradaki istediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Bir kanalı izleyerek 1000 sadakat puanınız varsa bir başka kanalı izlemeye geçtiğinizde o kanal için 0 sadakat puanı ile başlarsınız. Önceden 1000 sadakat puanı biriktirdiğiniz kanala geri döndüğünüzde puanlarınız orada bekler ve kaybolmaz. Her yayıncının sadakat puanları ayrıdır.

Canlı Destek