Bakiye Bakiyem 0.00 TL
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Aion Free To Play

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Aion Free To Play

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Aion Free To Play Hakkında

Aion Online

Kore menşeili bir oyun yapımcısı olan NCsoft firması tarafından, CryEngine motoru ile geliştirilen Aion Online, kullandığı oyun motorundan da anlaşılacağı üzere, yüksek grafik kalitesine sahip bir MMORPG oyunudur. 2008 yılında yayın hayatına başlayan yapım, bir yıl sonra Gameforge firması tarafından Avrupa’da oyunculara sunulmuştur. Ayrıca, Çin’de yayın hayatına başladığı dönemde, sadece dört gün içerisinde 1 milyona yakın oyucunun giriş yaptığı Aion Online, Amerika’da ise 400.000 ön sipariş alarak, bu alanda kendi rekorunu kırmayı başarmıştır.

Aion Online’da, oyunculara dört farklı sınıf seçeneği sunulmaktadır. Bu sınıflar, kendi içlerinde ikiye ayrılmaktadır. Gelişmiş karakter yapılandırma sistemine sahip olmasıyla dikkat çeken Aion Online, sizlere pek çok farklı yönden karakterinizi özelleştirme imkanı sunmaktadır. Bu sayede oyun tarzınıza en uygun karakteri yaratma imkanına sahip olarak, oyundan alacağınız hazzı büyük oranda artırma şansına erişebileceksiniz. Çünkü Aion Online, sunduğu ayrıntılı karakter özelleştirme sistemi sayesinde, herkesin benzersiz bir oyun içi karaktere sahip olmasını amaçlamaktadır.

Kaliteli Oynanış Dinamikleri

Aion Online genel olarak klasik MMORPG oynanışına sahiptir. Oyunda genel olarak çeşitli görevler almakta ve görevi yerine getirirken karşınıza çıkan yaratıkları öldürme üzerine işleyen bir yapı bulunmaktadır. Oldukça geniş bir haritaya sahip olan oyunda, sizleri onlarca farklı görev ve birbirinden farklı yaratıklar beklemektedir. Bunun yanı sıra Aion Online, görev yapmaktan sıkılan oyuncular için de PvP arena özelliğini sunmaktadır. Bu özellik sayesinde, çeşitli ırklara ait kaleleri ele geçirmeye çalışarak, eğlenceli vakit geçirme fırsatını elde edebilirsiniz. Ayrıca, oyunda 10. Seviyeden itibaren uçma yeteneği kazanarak, havada geçen savaşlara tanık olabileceksiniz. Aion Online, klasik MMORPG dinamiklerini oldukça başarılı bir şekilde sizlere sunmaktadır.

 

 

Aion Free To Play

Aion Coins nasıl yüklenir ?

 1.  Oyunun sitesine üye girişi yaptıktan sonra sol üst taraftaki " Kuyumcu "a tıklayınız.

 2.  Yeşim Taşı Sipariş Et’e tıkladıktan sonra açılan sayfada " E-pin "e tıklayınız.

 3.  Açılan sayfada " Kupon Kodu " kısmına aldığınız e-pin’i aradaki "-" ler ile birlikte giriniz.

 4.  " Kupon kodunu kontrol et " tuşuna basınız.

 5.  Son olarak onay istenirse onu da veriniz.

 6.  Oyundan çıkıp girdiğinizde ürünün hesabınıza yüklendiğini göreceksiniz. 

Canlı Destek