Türkiye'nin oyun pazarı
Gameforge 450 TL
2500 Yakut

Gameforge 450 TL

0 ⓚ 450.00 ₺
  • 00
    Gün
  • 00
    :
  • 00
    :
  • 00

Kopazar'ın 15 yıllık tecrübesi ile 2500 Yakut Satın Al ve hemen Battle Knight'da dilediğin gibi harcamaya başla! İndirimli olarak Kopazar'dan alacağınız 2500 Yakut hızlıca teslim edilir ve anında hesabınıza eklenebilir. 2500 Yakut almak için yukarıda bulunan "Satın al" butonuna tıklayınız, aşamaları takip ediniz ve Yakutlarınız hesabınıza yüklensin. Satın alma işleminden sonra kısa sürede Yakutlar hesabınıza yüklenecektir.

Battle Knight Yakut Nasıl Alınır?

Kopazar olarak sizlerin uygun fiyatlarla Battle Knight Yakut almanıza olanak sağlıyoruz. Battle Knight'da özel içeriklere ulaşabilmeniz için Battle Knight Yakut’a ihtiyacınız vardır. Kopazar üzerinden Battle Knight Yakut Satın Al ve maceraya katıl. Bunlar için öncelikle bir Kopazar üyeliğiniz olması gerekmektedir. Bu işlemleri şu şekilde tamamlayabilirsiniz:

1. Satın almak istediğiniz ürün için öncelikle web sitemiz üzerinden Kayıt Olmanız gerekmektedir. Kopazar'a üye olmak çok basit ve ücretsizdir.

2. Üye olduğunuz hesabınıza, alışveriş yapacağınız tutar kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Sitemizde sizlere uygun ödeme seçeneklerini (Kredi Kartı- Havale- Eft- Mobil Ödeme) kontrol edip bakiye yükleyebilirsiniz.

3. Sitemizde Ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Satın alacağınız ürün satış sayfasını ziyaret ederek almak istediğiniz miktarı seçiniz ve "Satın Al" butonuna tıklayınız.

4. Sipariş verdikten sonra kısa sürede E-pin kodlarınız "E-pin Siparişlerim" Bölümüne gelecektir. Siparişleriniz 7/24 hızlı bir şekilde teslim edilir ve istediğiniz hesabınızda bu kodları kullanabilirsiniz.

Battle Knight Yakut Nasıl Yüklenir?

1- Öncelikle Yakut yüklemek istediğiniz hesabınıza giriş yapınız.

2- Oyuna giriş yaptıktan sonra sol menüden "Yakut Tüccarı" bölümüne tıklayınız.

3- Karşınıza ödeme seçenekleri çıkacaktır. Burada "Kupon Bozdur" kısmına tıklayınız.

4- Karşınıza kupon kodunuzu gireceğiniz alan gelecektir. Kopazar'dan almış olduğunuz kodu "Kupon kodu:" kısmına yazınız.

Sonrasında "Kuponu kontrol edin!" butonuna tıklayınız.

İşlemlere devam ederek Yakutlarınızı hesabınıza yükleyebilirsiniz. Kopazar'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

0.00 / 0

Battle Knight

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Canlı Destek