Bakiye Bakiyem 0.00 ₺
Bonus Bonuslarım Kp
Türkiye'nin oyun pazarı
Blade and Soul
400 NCoinsa

400 NCoins

0 ⓚ 165.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
1600 NCoins

1600 NCoins

0 ⓚ 660.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
4000 NCoins

4000 NCoins

0 ⓚ 1,650.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00
8000 NCoins

8000 NCoins

0 ⓚ 3,300.00 ₺
 • 00
  Gün
 • 00
  :
 • 00
  :
 • 00

Ödeme Seçenekleri

Aşağıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak üyeliğinize 7/24 bakiye yükleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.Yorumlar

5.00 / 1

Blade and Soul

Sen de yorum yap!

Yorum Yap
Blade and Soul Hakkında

BLADE&SOUL
 
Diğer ülkelerde çok önceleri yayınlanan Blade&Soul’un sonunda Eu / Na Sunucuları açıldı 19.01.2016 07:00 tarihinden itibaren tüm oyuncuların girip rahatlıkla oynayabileceği belirtildi. Peki gerçekten rahatlıkla oynayabilecek miyiz ? Oyunun kalitesinin çok yüksek tutulması ile birlikte sunucularda ciddi kullanıcı artışı meydana geldi ve girmek maalesef çok zorlaştı. Bunun yanı sıra oyuna gelen tepkilerde gayet iç açıcı gayet iyi bir kullanıcı deneyimi sunan Blade&Soul içerisinde onlarca savaş sanatını barındırıyor.
 
Çok oyunculu bir rol yapma oyunu olan Blade&soul tahminimizce bu kadar güzel tepkilerle karşılaşacağını tahmin bile edemezdi. 2015 yılında kapalı betaya giren ve uzun bir süre öyle kalan Blade&Soul oyunu hiç oynamamış oyuncuları bile kendine hayran bırakabilmişti. Sunucuların açılması ile birlikte oyuncuların bu akımı oyunun zevkli dakikalar yaşatacağını anlatmaya yeterde artar.
Sevimli karakterleri 4 ırkı ve 7 adet sınıfı ile farklı zevkler yaşatacağına garanti verebiliriz
 
JİNLER:  Kelime olarak “Boyun eğmeden yaşayan” anlamına gelen Jin kelimesini en derinlere kadar hisseden bu ırk ne kadar sıradan bir insan formunda olsalarda azimli,güçlü ve çeviktirler.
 
GONLAR: Boyutlarına ve yapılı gövdelerine oldukça bağlı olan Gon ırkı fiziklerine ve savaş yeteneklerine oldukça güvenirler. Hayat onlara ne kadar acımasız davransa da her şeyin üstesinden gelebilmiş Gon ırkı yollarına ne olursa olsun iyilikle devam etme konusunda kararlıdırlar. Sırf bu yönlerinden dolayı çok kolay kandırılabilmesiyle de tanınırlar.
 
YUNLAR: Yunlar sadece kadınlardan oluşan ve doğaya her şeyden çok veren bir ırktır. Güzelliklerinin Asya kuşu efsanesinden geldiğini düşünen Yunlar, içlerindeki huzuru ve doğa sevgisini sanatlarına yansıttıkları için tüm ırklar için sanatkar gözüyle bakılır. Bu güzeller güzeli ırkın istediği şey savaşlarda kan dökmek değil tüm halklara huzuru yaymaktır.
 
LYNLER: Sevimli pofuduk kuyrukları ve uzun kulakları ile çok zararsız görünen lynlar özel güçleriyle aslında tam bir savaşçılardır. Tehlikeyi, ihaneti ve kötü niyeti çok önceden sezinleyebilen bu ırk yanına kedi yoldaşlar alabilirler ve toprağın gücüne hükmedebilirler. Aynı zamanda ruhlarla iletişime geçebilirler ve onlarca duyguyu aynı anda yaşayabilirler. Bir yandan sizden nefret ederken diğer yandan sevebilir ve sizin için üzülüp sinirlenebilir. 
 
4 ırkımızdanda sırayla bahsettikten sonra şimdi geldi sınıflarımıza.
 
Sınıflar:
 
Assassin ( Suikastçi ) : Diğer sınıfların aksine işlerini sessiz ve derinden bitirmek onların en sevdiği şeydir. Düşmanlarını kolayca avlayabilmek için tuzaklar kurarlar ve örümcek ağlarıyla onların işlerini bitirebilirler. Gölgelerden aldıkları güç ile rakiplerini bir anda yok edebilirler. Düşmanlarının saldırılarından rahatça kaçınabilir ve sis bombası , patlayıcılar gibi daha birçok aleti kullanabilirler.
Assassin’i seçebileceğiniz ırklar : Jin
 
BladeMaster ( Kılıç Ustası ) : Kılıç ustaları hem saldırı hem de savunmada üstün yetenekli sınıflardır. Düşman saldırılarını anında onlara karşı kullanabilmeleri ve vuruşlarını savuşturabilmeleri bu sınıfı ayrıca bir çekici kılıyor. Savaş esnasında farklı stiller sergileyerek kendilerine yepyeni bir strateji üretebilecek olan bu sınıf savaş meydanlarında en çok aranan sınıflardan olacaklardır.
Blade master’i seçebileceğiniz ırklar : Jin  , Kun
 
Destroyer ( Yok edici ) : Bu sınıf oyundaki en fazla dondurma gücüne sahip olan sınıftır. Arkalarında yüksek hasar bırakan vuruşları ile düşmanı kendilerine saldırmaya ikna eden bu sınıf önlerine kim çıkarsa çıksın onu savaş meydanından silebilirler. Bu sınıfın en can alıcı özelliği ise düşmanlarını zayıf anlarında yakalayıp onları güçlü elleri ile sıkarak acı çektirmesidir. Etkisiz hale gelmiş rakibini alıp diğer düşmanlarının üzerine savurabilmesi bu sınıfın gücünü çok rahat bir şekilde açıklayabilir.
Destroyer’i seçebileceğiniz ırklar : Gon
 
Force Master : Diğer sınıfların aksine savaşın biraz daha gerisinde yer alırlar. Uzun menzilli saldırıları ile geride destek vermeye müsait olan bu sınıf menzilinin dezavantajı olarak çok kırılgan bir yapıya sahiptirler. Elementler arasında istedikleri zaman geçiş yapabilirler. Ateş elementi ile yüksek ve sürekli hasarlar elde ederken buz elementiyle de kendi savunmalarını yükseltirken rakibin hareket etmesini engelleyebilir.
ForceMaster’ ı seçebileceğiniz ırklar : Yun, Lyn
 
Kung-fu Master : Savaş meydanlarında yumruk ve tekmelerine güvenen Kung-fu ustalarının asıl özellikleri rakiplerinin saldırısına ani tepkiler verebilmesidir.Saldırı ve savunma yetenekleri arasında hızlıca geçiş yapılabilmesi gereken bu sınıf oyun tecrübeleri yüksek kişilere önerilir. Tek e tek mücadelelerde gözde olan bu karakter karşısındaki birden çok düşmana da cevap verebilir. Bu sınıf tarafından saldırı altında olan rakibin savunması düşeceği için diğer sınıflar rakibe çok kolay bir şekilde saldırı gerçekleştirebilir.
Kung-fu Master’ i seçebileceğiniz ırklar : Jin, Gon
 
Summoner : Yoldaşı ile birlikte yapacağı saldırılar rakipleri kolaylıkla yenmenizi sağlayacaktır. Kedi yoldaşınız düşmana saldırdıktan sonra arkasından sizde seri darbeler vurarak rakibi kısa sürede etkisiz hale getirebilirsiniz. Saldırı esnasında yoldaşınız ve ya siz ölürseniz siz kediyi ve ya kedi sizi canlandırma yeteneğine de sahiptir. Sevimli görüntüsünün altında tam bir savaşçı yatan bu karakteri sakın küçümsemeyin rakiplerinizin arasında en güçlüsü o olabilir. Ayrıca rakibin canını isterseniz karakterinize istersenizde yoldaşınıza aktarabilen vampir yetenekleri de mevcuttur.
Summoner’ i seçebileceğiniz ırklar : Lyn
 
BladeDancer : Lynlar ne kadar küçük ve cılız olsalarda onlarda kılıç kullanımında ustalaşmış savaşçılardır. Fakat blade master ın yeteneklerinin aynısını almak yerine kendilerine has stiller ortaya koymuşlardır. Kılıç kullanımını çok farklı bir noktaya getiren blade dancer sınıfı savunması ne kadar düşük olsa da seri hareketleri ve çevikliği ile çok kolay bir şekilde hasar verebilmektedir.Rakibiniz daha ne olduğunu anlamadan onu tuzla buz edebilirsiniz.Blade dancer ne kadar kendilerini teke tek mücadelelerde kanıtlamış olsalarda çoklu savaşlara ve zindanlara girmeye hazırdırlar.
BladeDancer’ i seçebileceğiniz ırklar : Lyn
 
Oyunun kontrolleri zaten alışmış olduğumuz diğer rol yapma oyunları ile neredeyse aynı. Girdiğiniz andan itibaren yabancılık çekmeden kendinizi oyunun büyüsüne kaptırabilirsiniz.
 
Kontroller:
 
W,A,S,D : ile karakterimize yön verebilirken,
W,W : ile hızlı koşmayı aktif edebiliyoruz.
Boşluk tuşu (Space): ile klasik olarak zıplayabilir,
F : tuşu ile de yapay zeka karakterler ve ya nesneler ile etkileşime girebiliriz.
Alt/Esc:  oyunun içerisinde Mouse kullanımını aktif eder.
PrtScn : oyunun ekran resmini almanızı sağlar
M : Haritayı büyütmenizi sağlar
 
Görevlerinizin nerede olduğunu öğrenmek için haritayı açabilirsiniz.
Görevlerinizi yaparken hangi yaratığı keseceğinizi haritayı açtıktan sonra kırmızı daire içerisinde bulabilirsiniz.
Göreviniz eğer konuşma görevi ise haritada mavi yuvarlak içerisinde gördüğünüz yerlere gidebilirsiniz.
Ve daha onlarca keşfetme isteğinizi arttıracak şey bu oyuna dahil. Gerçek bir macera arayan herkesin bir göz atması gerekli.

Blade and Soul

Canlı Destek