# #

Aion Online indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Aion Online

 

Online rol yapma olarak adlandırılan MMORPG oyun türünde bir oyun olan Aion Online, 2009 tarihinde çıkmıştı. Ncsoft tarafından geliştirilmiştir. Birçok dil seçeneği bulunan oyunda maalesef Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır.

 

Muhteşem grafikleri ile birçok MMORPG oyunu alt eden Aion Online, son teknolojiler kullanılarak geliştirilmiştir. Orta düzey bir sistem ile rahatça oynanabilen oyunda, bazı kasma ve donmalar olabiliyor. Oyunun acilen optimize edilmesi gerekiyor. Aksi halde çok kullanıcı kaybedebilir.

 

Diğer MMORPG türündeki oyunlarda mevcut olan karakter sınıflandırma sistemi bu oyunda da mevcut. Seçebileceğiniz 4 ana karakter bulunuyor. Geliştikçe bu yeni karakter sınıflarının da kilidi açılıyor.

 

Warrior: En fazla silah ve zırh seçeneğinin bulunduğu sınıftır. Savunma ve saldırı güçlerinin fazla olması sebebiyle çok fazla tercih edilir. Özellikle ağır zırhlarla tam savunma yapabilen Warrior, geliştiğinde Gladiator veya Templar’a dönüşebiliyor.

 

Scout: Yay ve oku ustaca kullanabilen tek sınıftır. Çok hızlı hareket edebilir ve düşmanlardan kaçabilir. Son zamanların popüler karakteri Scoutlar, Ranger veya Assassin karakterlerini seçebilirler.

 

Mage: Oyundaki karanlık güçleri kontrol eden karakter sınıfıdır. Güçlerini büyülerden ve ruhlardan alan bu karakter, gizemi çözüldüğünde inanılmaz güce sahip olabilir. Oyunun en az tercih edilen sınıfıdır. Sorcerer ve Spiritmaster alt karakterleridir.

 

Priest: Oyundaki şifa dağıtan tek karakterdir. Dostlarına can takviyesi yapabilme yeteneğine sahiptir. Düşmanları uzaktan zehirlemesiyle ünlü olmuşlardır. Gelişerek Cleric ve Chanter’e dönüşebilirler.

 

Engineer: Türkçe kelime anlamıyla mühendis  anlamına gelmektedir. Engineerlar tabanca kullanabilen ve üretebilen tek sınıftır. Geliştiklerinde ölüm saçan Gunnerlar’a dönüşebilir.

 

Artist: Yakışıklı olan, müzik yetenekleri ile herkesi büyüleme başarabilen Artistler, notaları ile düşmanı kilitleyebilir. Bard gelişmiş karakteridir.

 

Oyunun karakter yaratma ekranını gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Karakterinizin her detayını en ince ayrıntısına kadar değiştirebilirsiniz.

 

Envanter ve ekipman seçenekleri tıpkı diğer MMORPG oyunlar gibi oldukça geniş.

 

 

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem