# #

AirRivals indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

AirRivals

 

MasangSoft tarafından geliştirilen AirRivals, Temmuz 2007’de piyasaya çıkmıştım MMOTPS tarzında bir oyun olan AirRivals’ın eşi benzeri yok. Türü itibari ile tek olan bu oyunda uzay gemileri ile savaşıyoruz. 2008 yılında kapanan oyun 2009’da tekrardan yayına girdi.

 

Gelen güncellemelerle birlikte muhteşem grafiklere ve efektlere sahip olmayı başardı. Önceki sürümlerdeki grafiksel açlıklar giderildi. Son sürümüyle birlikte artık tamamen oturmuş bir yapıya kavuştu.

 

Yüksek çözünürlükteki grafikleri oyuna bambaşka bir atmosfer katıyor. Uzay gemilerinin şahaneliği kaliteli grafikler sayesinde gün yüzüne çıkıyor. Ses, çarpışma ve silah sesleri oldukça iyi yansıtılmış. İnsana muhteşem bir haz veriyor.

 

Oynanabilirliği üst seviyede. Uzay gemisinin kontrolünü sağlamak ne kadar zorsa bu oyunda o kadar zor. Oldukça karışık bir şekilde geliştirilen uzay gemisi sürüşüne alışmanız kolay olmayabilir. Gerçekçi bir his vermeyi, şuana kadar başardı diyebilirim. Duyurulan güncelleme paketleri ile savaşlar daha ateşlenecek gibi duruyor.

 

Farklı oyun modları bulunan AirRivals’ta açık dünya şeklinde de gezintiler yapılabiliyor. Yani demek istediğim uzayı keşfetmek için sadece savaşmanız gerekmiyor. Büyük ve gizemli haritası sayesinde insanlara hiç yaşamadığı tatları sunuyor.

 

Takım savaşları veya teke tek savaşlarda mücadele edebilirsiniz. Farklı harita seçeneklerinin artı bir özellik. Özellikle teke tek savaşlardaki mücadele, hayatta kalma keyfini hiçbir oyunda bulamazsınız. Hız sınırlarını aşarak düşman gemilerden kaçın veya kovalayan siz olun. Ama hız kesmeyin.

 

Klan sistemi de bulunan oyunda dünya çapında turnuvalar yapılıyor. Avrupa ve Asya adı altında geçen bu turnuvalarda Avrupa’yı temsil etmek için büyük bir çaba göstermelisiniz. Türk oyuncuların bu oyunda henüz böyle bir başarısı yok. Son 2 yıldır kupayı müzesine götüren GameForge, Avrupa’yı temsil etmeye devam ediyor.

 

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem