# #

APB Reloaded indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

APB Reloaded

 

      Çıktığı günden beri dillerden düşmeyen MMOTPS oyun tarzıyla GTA serilerine benzetilen APB Reloaded, Gamefirst tarafından dağıtılıyor. Henüz Türkçe desteği gelmemesi büyük bir eksik olarak görülse de bir çok Türk oyuncuya sahip olması oyunun kalitesini gösteriyor.

 

      İnanılmaz grafikleri, muhteşem efektleri ile bir çok oyuna taş çıkarıyor. Profesyonel stüdyolarda geliştirilen APB Reloaded, son teknolojinin bir örneği olarak karşımıza çıkıyor. Oynanabilirlik ve görsel açıdan üst seviyede olması, düşük sistemli bilgisayarlar için bir hayal kırıklığı olarak gösteriliyor. Oyunda kullanılan müzikler, silah ve ses efektleri insanları bambaşka bir atmosfere yönlendiriyor.

 

      Suçlular ve polislerin olarak iki farklı gruba ayrılan APB Reloaded, ile ister bir kanun adamı olun isterseniz de azılı bir suçlu. İki gruba da çok fazla iş düşüyor.

 

      Oyunda çok fazla görev seçeneğinin olması sıkılmamamıza bir engel. Sadece düşmanlar ile çatışmıyoruz. Farklı oyun modları bulunuyor. Yerel halkta suç işleyebiliyor. Bu suçluları bulmak için fazladan bir gayret gerekiyor, çünkü herkes masum gibi görünüyor.

 

      Arabalar ile toplu baskınlar yapabilir, bomba imha edebilirsiniz. Bunlar kanun adamlarının birincil görevi.

 

      Suçlular ise yerel halkın parasını çalabilir, dükkanları yağmalayabilir. Polisleri de öldürerek fazladan puanlar kazanabilir.

 

      Oyunun en sevdiğim yanı silah çeşitliliğinin fazla olması. İnanılmaz derecede fazla silaha sahip olmamız, mermimiz bittiği zaman otomatik dolmaması gerçekçilikte gelinen son nokta. Kıyafet ve süs eşyalarının çeşitliliği de bir hayli fazla.

 

      Oyunda çatışma sahnelerinin zorluk derecesine baktığımız zaman ne Counter Strike ne de Wolfteam’a benziyor. Tamamen gerçekçi bakış açısıyla kullanılan silahların isabet oranı becerinize bağlı. Araba sürmenin verdiği keyfi hiçbir oyunda bulamayacağına adım gibi eminim. Oyundan zevk almak istiyorsanız İngilizce’nizin biraz gelişmiş olması gerekiyor.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem