# #

A.V.A. Online indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

A.V.A. Online

 

Muhteşem grafikleri ve efektleri ile MMOFPS oyun dünyasına hız bir giriş yapan A.V.A. Online ile oynadığınız o eski ve gelişmemiş FPS oyunlarını unutun. İnanılmaz savaş atmosferi ile sizi savaşın tam ortasına helikopter ile bırakıyor.

 

Unreal 3 oyun motoruyla geliştirilen A.V.A. Online bir savaş oyunudur. Taktiksel anlamda bir savaştan bahsediyorum. Beceri ile de desteklenen bu oyunda strateji olamadan hiçbir şey yapmazsınız. Özellikle takım savaşlarındaki o atmosferi hiçbir oyunda bulamayabilirsiniz, bundan eminim.

 

En ince detayları büyük bir ustalıkla işleyen bu oyunda, silahlardaki gerçekçilik filmlerde bile yok. Oynanabilirlik, ses, silah efekti bakımından, kısacası her alanda başarı bir eser. Büyük emeklerle geliştirilen bu oyunu sevmeme gibi bir imkanınız yok.

 

Gelişmiş envanter ve harita seçeneği sayesinde farklı oyun modlarını deneme imkanınız bulunuyor. Özgün ve gelişmiş oyun modları seçeneği bulunuyor. Oyuna büyük katkılar sağlayan bu özellik çoğu oyunda bulunmayan türden. Gelişmiş savaş animasyonları, mermi gidiş mesafesi ve kan efektleri oyuna bambaşka bir hava katıyor.

 

Annihilation Mode: Bu oyun modunda amacımız hedefe yerleştirilen bombaları bulup imha etmek. Eğer bombayı biz yerleştiriyorsak güzelce gizlemeliyiz ve korumalıyız.

 

Escort Mode:  Bir çeşit imha modu, ama bu modda bomba değil tank imha ediyorsunuz. Tankı kontrol eden teröristleri acımasızca öldür.

 

Convoy Mode: Özel bilgilerin bulunduğu çantayı deşifre ederek patlatmanız gerekiyor. Veya çantayı düşmanlardan korumalısınız.

 

Free for All Mode: Adından da anlaşılacağı üzere herkesin tek başına olduğu oyun modu. Pusu kurarak tüm düşmanları öldür.

 

Escape Mode: Bu oyun modunda öncelikli amacımız hapishaneden kaçmak. Taktiksel stratejilerin gerektiği bu modda, eğlence ve aksiyon hiç bitmez.

 

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem