# #

Battle of the Immortals indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Battle of the Immortals

 

Fantezi ve rol yapma oyun türleri arasında değerlendirmeye alınan Battle of the Immortals, gerçek zamanlı oynamaya izin veren MMORPG türünde bir oyundur. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Battle of the Immortals, 3D grafikleri sayesinde kısa zamanda büyük başarılar elde etmeyi başarmıştır. Türkçe desteğini Joygame ile birlikte kazanan bu oyun, Türkler tarafından da beğenilerek oynanıyor.

 

Yüzlerce farklı eşya, silah, zırh gibi oyun itemlerine sahip olan Battle of the Immortals, sürekli gelişmeye devam ediyor. Güncelliğini bozmamak adına verilen bu büyük savaşta eklediği özellikler ve itemler ile kullanıcıların gönüllerini mest etmeyi başardı.

 

Birbirinden farklı 6 karakter sınıfı bulunuyor. Bunu sınıflardaki karakterlerin her birinin özellikleri ve becerileri farklı düzeylerde. Her biri farklı alanda büyük başarılar gösteriyor.

 

Tegin: Rakiplerine verdikleri hasar ile tanınırlar. Hafif zırhla kendilerini korurlar.

 

Bledar: Tegin’in aksine savunmaya önem veren bir sınıftır. Yüksek canı ve ağır zırhıyla oyundaki en dokunulmaz karakterdir.

 

Merdümgriz: Işık büyüleriyle rakiplerine hasar veren bu karakteri sadece kız cinsiyetine sahip kullanıcılar kullanabilir.

 

Solbon: Element büyülerini kullanan bu karakter sınıfı, geliştiği ve gizemi çözüldüğü zaman Merdümgriz’den daha da güçlü bir hale geliyor. Doğanın bir mucizesi adeta.

 

Thrin: Rakiplerini sinsice öldürmeyi seven karakter tipidir. Zehirleme becerileri ile düşmanlara zarar verir. Diğer özellikleri ortalama standartlardadır.

 

Khaman: Bazı oyunlarda bulunan şaman karakterinin gelişmiş halidir. Dost ve ittifaklara sağlık yardımı sağlar. İyileştirme becerileri ile ön plana çıkarlar.

 

Haritanın genişliği standartların çok çok üzerinde. Muazzam bir haritaya sahip olan bu oyunda kaybolmamanız büyük bir muzice olur. Son dönemlerde gelen güncelleştirmeler ile haritalara ek olarak gelen mekanlar, oyunun farkını ortaya çıkarıyor.

 

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem