# #

Bir Oyun Ağı Facebook
Anasayfa > Makaleler

Bir Oyun Ağı  Facebook

 

Facebook üzerinden oynanmak da olan oyunlar çevrimiçi oyun sisteminin en güçlü temsilcilerinden bir tanesidir. Bilindiği gibi Facebook bir sosyal medya ağıdır. Hal böyle olunca burada Facebook’un önemi de ortaya çıkıyor. Kendi içinde kayıt altına aldığı yüzlerce oyun ile bu platform üzerinden oyuncu kitlesine ulaşılmaktadır. Bu da Facebook’un bir oyun platformu olduğuna işaret etmektedir.

 

Sevilerek oynanmak da olan oyunlar, Facebook’un işleyişine de artı değer vermektedir. Bugün baktığımızda Facebook üzerinden oynanmakta olan oyunlara örnek olarak; Diamond Dash,Bizim Çiftlik,Okey Plus,Texas HoldEm Poker, Bubble Witch Saga gibi oyunlar gösterilebilir. Bu Oyunlar Facebook Oyun Kartları ile de kendilerine ayrı bir tarz katmaktadır. Facebook Oyun Kart Kodları, sayfa üzerinde oynanmak ta olan tüm oyunlar için geçerlidir. Oyun esnasında gerçekleştirilen hamleler ve alınan görevlerin yerine getirilmesi oyuna ayrı bir heyecan katmaktadır. Perspektif olarak Facebook Oyun Kartları Kodu ile oyun, oynayan kişi tarafından kontrol altına alınmaktadır.  Bu kodlar oyuna ayrı bir bakış açısı getirirken, oyuncunun da oyunu sahiplenmesini sağlar. Bu oyunlarda çevrimiçi alınıp satıla bilme özelliğine hâkimdir. Örneğin; elinde zynga game cardlar bulunan bir oyuncu, bunun çevrimiçi olarak satışını gerçekleştirebilir. Ve bunu oyun parasına çevirebilir.   Facebook Oyun Kart Kodları ’nın hileleri de mevcuttur. Bu hileler ile istenildiği kadar karaktere sahip olunur. Facebook üzerinden oynanan tüm oyunlar için hileler mevcuttur. Bu hileler oyuncunun, oyunda ilerlemesine vesile olur. Birçok web sayfalarında Facebook Oyun Kart Kodları ile bilgi bulabilirsiniz. Özellikle oyunlara yönelik oluşturulan programlar, oyun içeriğinin oyuncu tarafından istenildiği gibi müdahale edilmesine de olanak sağlamıştır. Facebook Oyun Kart Kodları ile oyuncular arasında paylaşımda da bulunulur. Bu kartların kullanımı pın kodu ile gerçekleştirilir. Böylece oyuncunun hanesine bakiyesi eklenir. Bu bakiyeler ürün almak için kullanılır. Çevrimiçi oyunlarda bu uygulamalar gün geçtikçe yaygınlığını sürdürmüştür. Bu kartlara online para gönderimi de mevcuttur. Sanal olarak gerçekleştirilen bu uygulama kredi kartları ile gerçekleştirilir. Facebook Oyun Kart Kodları ile hızlı bir şekilde çevrimiçi arkadaş gruplarıyla iletişimde bulunabilir.

 

Sosyal medyanın en büyük temsilcilerinden olan Facebook; oyun platformunu da kontrol altına almış durumdadır. Binlerce oyun ile milyonları kendi ağında toplamış, onlara hizmet vermenin gururunu yaşamıştır. Sosyal Medya ağı olmaktan daha da öte hitap ettiği içerikle her kesime kucak açmıştır. Buda onun;  Facebook Oyun Kart Kodları ile oyuncuya verdiği içeriğin değerlendirilmesi ve oyuncu tarafından yeniliklere sürüklemesini sağlamaktadır. Oyuncunun her hamlesiyle bir değişim dönüşüm evresinde bulunan platform kendini tazelemekten uzak durmamaktadır. Görünen o ki;  Facebook Oyun Kart Kodları oyunun bütünselliği açısından ayrı bir anlam ifade etmektedir. Oyuncunun ilerleyişini sağlayarak, ona oyun içerisinde vasıflarını gerçekleştirme, oyuna hâkim olabilme, onu istenilen hedefe ulaştırmasına yardımcı olmaktadır.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem