# #

Cabal Online indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Cabal Online indir

 

      ESTSoft tarafından geliştirilen devasa online oyun özelliğine sahip olan Cabal Online, bir MMORPG oyunudur. Uzun süredir tanıtımı yapılan oyunun ücretsiz olması beklenirken, sadece deneme sürümünün ücretsiz olması kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmıştı.

 

      Oyunda dungeon diye adlandırılan bir sistem geliştirilmiş. Oyun bu sisteme bağlı olarak ilerliyor. Her görev bu sistemle bağlantılı, savaşlar, karakterler bu sistemle hayat buluyor. Bu sistemle birlikte oyuna hem canlılık, hemde hikaye bütünü geliyor. Oyunun yaygın olarak oynanmasının sebebi kesinlikle dungeon sistemidir.

 

      Gelişmiş grafikleri Knight Online tarzı oyunlara göre çok ileride. Gerçekçilikte çığır açacak bir teknoloji kullanılan oyunda, oynanabilir en üst düzeyde. Diğer MMORPG oyunlarına kısayla bir hayli gelişen oyunun ücretli olmasının temel sebebi bu üst düzey oynanış olabilir.

 

Oyuna altı farklı karakterden birini seçerek başlıyoruz. Karakterlerin öne çıkan bir bazı özellikleri var.

 

Warrior: Savunma gücü çok yüksek. Ağır zırhlar kullandığı için öldürülmesi en zor karakter sınıfı.

 

Blader: Oyunun en ilgi çeken karakteridir. Savunma ve saldırı yönünden bakıldığında oldukça kötü sonuçlar verebiliyor.

 

Wizard: Blader’e göre daha fazla düşük cana sahip olan Wizard’lar büyü güçleri sayesinde en fazla hasar verme kabiliyetine sahip bir sınıftır.

 

      Force Archer: Adından da anlaşılacağı üzere ok ve yay kullanma yeteneğine sahip olan karakterdir. Savunma ve saldırı gücü ortalama düzeydedir. Çok hızlı hareket ederler.

 

      Force Shielder: Çok güçlü ve iri yapılı olmaları sebebiyle oyunun en çok tercih edilen karakteridir. Warrior’dan daha fazla cana sahip olması oyunun en güçlü karakteri yapıyor.

 

      Force Blader: Ortalama cana ve saldırı gücüne sahip olan Force Blader’ler, yüksek hasar veren debuffları kullanır. Debufflar sayesinde üstün bir sınıf olarak görülüyorlar.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem