# #

CS: GO ücretsiz oldu, oyuna Battle Royale modu geldi
Anasayfa > Haberler

Yeni güncellemeyle beraber CS: GO ücretsiz oldu, oyuna Battle Royale modu geldi

 

           Battle Royale fırtınası CS: GO’yu da sonunda vurdu. En eski e-spor oyunlarından olan Counter-Strike yeni nesil e-spor oyunlarına karşı koyamadı ve onlarla aynı modu getirdi. Bu yeni modda tıpkı Fortnite ve PUBG’deki gibi yeni nesil Battle Royale deneyimini yaşayabileceksiniz

 

           Ayrıca artık CS: GO ücretsiz oldu. Artık oyunu oynamak isteyen oyuncular herhangi bir ücret ödemeden oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabilecekler. Oyunu daha önce alan oyuncular ise daha önce aldıklarına dair bir hatıra rozetine sahip olacaklar. Bu rozeti profillerinde sergileyebilecekler. Hali hazırda CS: GO oyuncusu olan oyuncular Prime statüsüne yükseltildi. Prime statüsünde olan oyuncuların en büyük özelliği ise maça girdiklerinde yine Prime statüsünde olacak oyuncular ile eşleşmeleri olacak.

 

           18 kişiyle girilecek olan maçlarda oyuncular birbirleriyle kıyasıya bir mücadele içine girecekler. Ayrıca diğer oyunlardaki gibi oyuncular inecekleri noktayı kendileri seçebilecekler. Oyuncular haritada yere indikten sonra ise ekipman ve para arayacaklar. Aynı zamanda gökyüzünden gelecek olan özel eşyaları takip ederek de yeni ekipmanlar elde edebilecekler. Ayrıca oyun içerisinde havadan yardımı bu sefer bir otobüs veya uçak değil, bir drone yapacak.

 

           Modu oynarken bir oyuncuyu öldürdüğünüzde o oyuncudan para ve ekipman elde edebileceksiniz. Ayrıca o insanların bedenlerini de taşıyabilirsiniz. Oyun içindeki tabletten de ineceğiniz yeri veya nerede olduğunuzu takip edebilirsiniz.

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem