# #

Hearthstone indir
Anasayfa > Oyun İndir

Hearthstone

 

Blizzard oyun stüdyosunu bilmeyen yoktur. WarCraft, StarCraft gibi profesyonel oyunlara imza atmış olan bu firma, MMO oyunları modernliğe sürükleyen bir akımdır.

 

Blizzard’ın kart oyunu Hearthstone yaklaşık 7 aydır kapalı beta sürecindeydi. Geçtiğimiz günlerde gelen haberlere göre oyunun tam sürümü birkaç hafta içinde piyasalarda olacak.

 

Online kart oyunlarına oldukça yoğun bir ilgi var. Özellikle YU-GI-OH gibi oyunların piyasada olması kullanıcıları kart oyununa itiyor.

 

Hearthstone bir kart oyunundan ziyade zeka oyunudur. Tamamen akıllı düşünebilme yeteneği üzerine kurulmuş bu oyunla, zekice stratejiler geliştirmek birincil amaç. İkinci yapmamız gereken ise rakip kartı tahmin etmek. Karşılaşmadan önce rakip oyuncuyu iyice araştırmanız gerekiyor. Doğrudan savaşa girerseniz kaybetme ihtimaliniz oldukça yükselir.

 

Oyunda çok fazla sayıda kart bulunuyor. Bu kartlar özelliklerine göre çeşitli sınıflara ayrılıyor. Bu sınıfları iyi öğrenmek için oyunu fazlaca oynamanız gerekir.

 

Kart sınıflarını incelemek isterdim ama çok fazla kart olması konuyu uzatır ve hiçbir şey anlamazsınız. Zaten bu kartları sadece oynayarak öğrenebilirsiniz. Sınıflar ile ilgili kısa bilgiler vereceğim.

 

Druid: Mitolojik canlılardan oluşan bir sınıftır. Güçlerinin fazla olması tercih edilme sebeplerinden bir tanesidir.

 

Hunter: Büyü gücü kullanan kartlara sahiptir. Ama büyü güçleri mage kadar etkili değildir. Pek fazla tercih edilmezler.

 

Mage: Büyü becerileri ile ön plana çıkan karakter sınıfıdır. Düşman kartlarına en fazla hasarı bu kartlar verir. Çok zor bulunurlar.

 

Warrior: Ağır zırh ve silahları olan bir sınıftır. Düşmana Druid’lerden daha fazla zarar verebilir. Sadece savunma yönünden biraz zayıftır.

 

Oyundaki diğer kartlar: Priest, Rogue, Shaman, Paladin ve Warlock’tur.

 

Oyunun savaş arayüzü diğer oyunlarla aynı gibi. Temel oynanış biçimi esasa alınmış. Sadece kartlar ve veriği hasar görülebiliyor. Grafikler ve oynanabilirlik seviyesi orta düzeyde.

 

Hearthstone Client İndir

Hearthstone Expert satın al

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem