# #

Karahan online indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Karahan Online

 

Başarılı bir mmorpg oyunu olan Karahan Online, tamamen Türkçe olması nedeniyle ülkemizde oldukça popüler. Çoğu online rol yapma oyununda bulunan temel özelliklere sahip olan Karahan Online’ı diğer oyunlardan ayıran bazı özellikler bulunuyor.

 

Karahan Online’da aile kurma, klan oluşturma, level atlama gibi temel nitelikler bulunuyor. Görselliği ve genel oynanış bakımından çok büyük farklar göze çarpıyor. Son teknoloji ile modellenen grafikler, haritalar ile insanların göz zevkini okşayan bir yapıya sahip. Müzik ve ses efektleri ile oyunun içinde yaşanan zaman çok uyumlu. Tipik Uzak Doğu savaşları müziğinden esinlenilmiş.

 

Oyunda üç farklı kavim bulunmakta. Aslında dört kavim var ama oyuna yeni başladığımız zaman Kadim Gök kavmini seçemiyoruz. Seviye atladıkça, kilitli savaşları kazanarak aktif ettiğimiz zaman bu kavimi seçebiliriz.

 

Oyunda bulunan kavimler; Kadim Gök, Muhteşem Ejder, Azametli Yılan ve Azgın Pars.

 

Kadim Gök: Kısaca oyunun en güçlü karakteri diyebiliriz. Sadece ustaların yer aldığı vahşet dolu bir kavim. 33+ üstü levele sahip kullanıcılardan oluşur.

 

Muhteşem Ejder: Her yönden iyi durumda olan bir kavimdir. Çok belirgin bir özelliği yoktur. Yakın mesafede daha iyi savaşırlar. Hareket hızları diğer kavimlere göre fazladır.

 

Azametli Yılan: Bedensel özellikleri zayıf kavim grubudur. Ancak güçlü silahları ve zırhları sayesinde bu eksikliği giderebiliyorlar. Oyunun en fazla dikkat çeken grubudur. Bıçak ve Pala’yı ustalıkla kullanabilirler.

 

Azgın Pars: Çok güçlü bir yapıya sahip olan Azgın Pars’ın hareket hızı diğer kavimlere kıyasla çok düşüktür. Silahları ve zırhları ile dikkat çekmeyi başarıyorlar. Uzun Mızrak ve İnce kılıç ile durdurulamaz bir güce sahip olabilirler.

 

Oyunun haritaları, ekipmanları çok fazla sayıda. İlginç tasarımları oyunu bir adım ileri taşıyan en önemli unsur. Özellikle Türk’lere özel geliştirilmiş olan nitelikler oyuna ilgiyi bir hayli arttırıyor.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem