# #

Knight Online Battle Royale Etkinliği Başladı
Anasayfa > Haberler

 
Battle RoyaleModu Knight Online’da!
 
Ülkemizde ilk olarak 2004 yılında yayınlanmaya başlanan ve 14 senedir MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyun Knight Online müthiş yenilikler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Son yıllarda yapılan çalışmalar ve düzenlenen binlerce TL ödüllü turnuvalar ile oyuncuların gönlünde taht kuran Knight Online’da yepyeni bir içerik daha 19 Nisan tarihi itibarıyla yerini aldı. 
 
Son dönemde oyun piyasasını kasıp kavuran ve gün geçtikte popüler olmaya devam eden Battle Royale(Hayatta Kalma)modu Knight Online’a eklendi.Yeni oyun modunun ismiKnight Royale olarak duyuruldu.
 
Peki nedir bu Knight Royale? 
 
Knight Online’a yeni eklenen Knight Royalemodu diğer Battle Royale oyunlarında olduğu gibi yine hayatta kalan son kişi olmak üzerine kurulu bir mod. Sadece en güçlünün hayatta kalacağı Knight Royalemodunda 80 oyuncubu mod için tasarlanan özel bir savaş haritasında toplanacak ve birbirleri ile kıyasıya mücadele edecekler. 
 
Bu ölüm kalım savaşında oyuncular 1 seviye olarak mücadele etmeyebaşlayacak ve kendilerine düşük seviye yay ve bıçak, 3 adet Can iksiri ve 2 adet yetenek verilecek. Tabi ki bunlar sizin hayatta kalmanız için yeterli değil, daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Karakterinizin seviyesini geliştirmek ve daha güçlü eşyalara sahip olmak için yapmanız gereken şey etrafta bulunan yaratıkları öldürmek. Bununla birlikte alan içerisinde karşılaştığınız diğer oyuncuları da alt ettiğiniz takdirde ortaya çıkacak sandıklardan değerli eşyalar kazanabilir ve karakterinizi güçlendirebilirsiniz. 
 
Hayatta kalma mücadeleniz esnasında karakterinizin güçlenmesi elbette sizin için bir avantaj. Fakat bu savaş haritasında tek düşmanlarınızyaratıklar ve rakip oyuncular değil. Siz hayatta kalmaya çalışırken haritanın etrafını saran zehirli gaz alanı da zaman geçtikçe daralmaya devam edecek ve siz bu alan içerisinde geçirdiğiniz süre boyunca hasar alacaksınız.
 
Biraz da savaş alanından bahsedelim sizlere. Bu oyun modu için özel hazırlanmış olan haritada 5 aşama bulunuyor. Mücadele başladıktan sonra her 180 saniyede bir zehirli gaz alanı 1. aşamadan itibaren daralmaya başlıyor ve zaman geçtikçe sizi haritanın merkezine yönlendiriyor. Harita sizlere gaz alanı gibi kötü sürprizlerin yanında karakterinizi güçlendirme imkanı da sunuyor. Haritanın belirli bölgelerinde aralıklarla yüksek seviye eşyalar elde edebileceğiniz özel sandıklar çıkıyor. Bu sandıklar ortaya çıktığında verilen koordinatlara giderek ganimeti toplayabilirsiniz.
 
 
Etkinlik sonunda da zehirli gaz alanına ve diğer oyunculara karşı mücadele edip ayakta kalan son oyuncu etkinliğin kazananı oluyor.
 
Etkinlikte sizleri bekleyen ödüller ne?
 
Knight Royale modunda oyuncular ulaştıkları sıralamaya göre Soul Gem eşyasının sahibi oluyorlar. Toplanan Soul Gem’ler ile oyun içerisinde 30 Günlük Bronze Premium, 15 Günlük Solar Tattoo ve daha birçok eşya alınabiliyor.
 
Genel olarak Knight Online’ın yeni oyun modu Knight Royale’in yapısı bu şekilde. Bir MMORPG oyununda, hele bir de bu Knight Online ise Battle Royalemodu çok eğlenceli bir oyun deneyimi sunacaktır. 
 
Knight Royalemodu hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 
 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem