# #

Knight online gold bar fiyatları
Anasayfa > Makaleler

GOLD BAR FİYATLARI

 

                    Knight Online oyununda item satın alabilmek ve oyunda karakterin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için oyun parasına ihtiyaç duyulur.Gold bar oyun parasıyla 100.000.000 coins e denk gelir ve 100 m olarak tabir edilir.

 

                      Oyunda karakterinizle oynarken kazandığınız para yeni itemler almaya yetmediğinde,kazanılan parayı biriktirerek alınmak istenen item için gereken paranın zaman alacağı durumlarda canınızı sıkmanıza gerek yok.Çünkü oyun parasını satın alabileceğiniz sitemiz hizmetinizde . 100 m değerindeki gold bar üzerinden satış yapan ve istediğiniz kadar para satın alabilmeniz mümkün. Gold bar fiyatları serverdan servera da farklılıklar göstermektedir ve bu da doğal bir durumdur. Her şeyde olduğu gibi bu oyunda da nadir bulunan şeyler her zaman değerlidir. Yeni açılan bir serverda da para zor bulunduğu için doğal olarak sitemizdeki satış fiyatı da eski serverlara göre daha pahalı oluyor. Şimdi güncel gold bar fiyatlarından bahsedelim.

 

Dediğimiz gibi serverlar arasındaki farkı fiyatları gördükten sonra sizde fark edeceksiniz. 18 Temmuz 2014 tarihi itibariyle en ucuz gold barı Attila serverında alabiliyorsunuz. Gold barın en pahalı olduğu server ise Asgard. Attila serverinda 1 gold bar 2.84 lira ile 3 lira arasında değişirken Asgard serverında 1 gold barın fiyatı 37.8 lira ile 39 lira arasında değişiyor. Aradaki bu farkın sebebi Asgard serverının yeni açılmış olmasıdır. Diğer serverlarda ise gold bar fiyatları şu şekilde:

 

Anatolia serverında 1 gold bar 3.15 lira ile 3.35 lira arasında değişiyor.

 

Athena serverında 1 gold bar 3.26 lira ile 3.45 lira arasında değişiyor.

 

Resurrection serverında 1 gold bar 3.57 lira 3.70 lira arasında değişiyor.

 

Atlantis serverında 1 gold bar 3.57 lira ile 3.71 lira arasında değişiyor.

 

Ephesus serverında 1 gold bar 3.52 lira ile 3.70 lira arasında değişiyor.

 

Destan serverında 1 gold bar 5.46 lira ile 5.60 lira arasında değişiyor.

 

Europa serverında 1 gold bar 4.41 lira ile 4.65 lira arasında değişiyor.

 

Piana serverında 1 gold bar 8.40 lira ile 8.55 lira arasında değişiyor.

 

Gaia serverında 1 gold bar 8.40 lira ile 8.55 lira arasında değişiyor.

 

                  Burada gördüğümüz üzere gold bar fiyatları serverler  arasında farklılıklar gösterebiliyor. Gold bar alırken Önemli olan Oyun içinden kimse le konusmamak ve  aldıgınız gb leri sizden geri isteyen kişilere geri vermemek  unutmayın kopazar ekibinden kimse sizinle oyun içerisinden konusmaz. 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem