Türkiye'nin oyun pazarı

Zero Sunucusuna Özel 2.000 TL Kopazar Bakiyesi

İçindekiler.
İçindekiler

  KOPAZAR'IN KNİGHT ONLİNE YENİ SUNUCU ZERO ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR!

  8 Aralık'da açılacak olan Yeni Sunucu Zero'da 80 Level olarak, sitemize İLK GB satış talebi geçen ve 1M (1.000.000) Coin teslim eden ilk oyuncu 2000 TL Kopazar Bakiyesi ödülünü kazanacak.

  ÖDÜLÜ NASIL KAZANIRIM ?

  2000 TL Ödülü kazanmanız için,Zero sunucusunda  80 LVL olduktan sonra sitemize 1M (1.000.000) Coin satmanız gerekmektedir. Knight Online GoldBar Alış Satış sayfamıza ulaşmak için tıklayın

  2000 TL Kopazar Bakiyesi Ödülü 1 kişiye verilecektir , Zero Sunucusunda 80 level bir oyuncu ilk 1M satışını yaptığında o sunucuda etkinlik sona erecektir.

   

  Etkinlik Kuralları : 

  * Etkinlik yeni sunucu açılınca başlar ve 1 oyuncu ödülü kazanana kadar devam eder

  * Ödülü kazanacak oyuncu Zero Sunucusunda 80 level olarak  www.kopazar.com/knight-online-gold-bar sayfasından ilgili sunucunun ödül bölümünden satış talebi geçmesi gerekmektedir.

  * Ödülü kazanacak oyuncu sitemizden satış talebi geçtikten sonra , oyunda GB teslimat noktasında  1M (1.000.000) Coini sitemiz üzerinden ismi kendisine  iletilen karaktere teslim etmek zorundadır.

  * Ödülü kazanacak oyuncu satış talebi geçtiğinde 80 levele ulaşmış olmak zorundadır, oyun içerisinde sizden GB'yi teslim alırken karakterinizin leveli kontrol edilecektir.

  * Ödülü kazanacak oyuncu sitemizden GB satış talebi geçmeden önce teslimat noktasında hazır olmak zorundadır.

  * Kopazar  bu etkinlikte, herhangi bir zamanda istediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

  Canlı Destek