# #

League of legend Yetenek Gücü
Anasayfa > Makaleler

 YETENEK GÜCÜ

 

 

Oyunlara başlamadan önce çeşitli konularda bilgi almak gerekir. Eğer oyununuzda elde ettiğiniz puanlar ve paralar yardımıyla satın alacağınız bir sanal market varsa bu sanal market için nereden ekstra kod satın alabileceğinizi öğrenmeniz gerekmektedir. Sitelerde bulunan kodlar belirli ücretlerde satışa sunulmaktadır. Bu sayede oyunda yeterli başarı gösterilemese bile iyi seviyelere gelme sağlanabilmektedir. League of legend bu tip sanal pazarı olan oyunlardandır. Karakterlerinizin güçleri geliştirilebilmektedir. Champion denilen bu karakterlerin savaşmasıyla üsler patlatılmaktadır. Oyun basit kurallar bütünü olsa da oynama esnasında oldukça karışık gelmektedir. Uzun süreli oyuncular bile champion seçimlerinde sıkıntı yaşayabilmektedir. Oyuna yeni başlayanların genel kuralları öğrenmesi ve sanal pazarları takip etmesi gerekmektedir.

 

 

League of legend ile ilgili satılan eklentiler oyun kadar ilgi görmektedir. Bu eklentiler oyuncuların işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Site sahiplerinin bilgilendirmeleriyle satın alma işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Karakterlerin silahları ve kalkanları oyun kazanmak için oldukça önemlidir. Büyüsel özellikleri de olan bu karakterler birbirleriyle yardımlaşarak oyunu kazanabilmektedir. Takım arkadaşlarınızla iletişim halinde olmanız oyun esnasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

 

League of legend oyuncuları takım kurarken genellikle oyun düzenlerini bildikleri kişilerle kurmaktadırlar. Bu sayede oyun sırasında daha az sıkıntı yaşanmaktadır. Takım oyununu becerebilmek birbirleri ile iletişimlerine bağlıdır. Championlarınızın özelliklerini bilmek de oyunda hamlelerinizi daha kesin yapmanızı sağlayabilecektir. Yetenek gücü kullanımları oyun başarı yüzdesini büyük ölçüde etkilemektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem