# #

League of Legends indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

League of Legends

 

RPG bir yapıya sahip olan League of Legends, dünya üzerinde en fazla aktif oyuncuya sahip olma özelliği ile dikkat çekiyor. 70 Milyon satış rakamlarına ulaşması oyunun kalitesini gözler önüne seriyor.

 

Çok kaliteli grafiklere sahip olması, oynanabilirlik bakımından gelişmiş olması ve diğer MMORPG oyunlara göre daha fazla özelliğe sahip olması, League of Legends’i en fazla oynanan online oyun yapıyor.

 

120’den fazla karakter seçeneğine sahip olan oyunda karakterlere yeni bir isim monte edilmiş. Şampiyonlar adının verildiği League of Legends’te her şey çok farklı. 500’den fazla skin ve ekipmanın bulunduğu oyunda, her şampiyon birbirinden farklı şekilde tasarlanmış. Benzer şampiyonları görmek mucize olur desek yanlış olmaz. Oyunda bulunan her şey oyuna özgü, sadeleştirilmiş ve yenilenmiş. Gelişmiş grafikleri ve görsel efektleri oyunla ilgili her şeyi anlatıyor.

 

Bizim kontrol ettiğimiz şampiyonlar dışında yardımcı askerlerimizde bulunuyor. Yine seçme şansının bize bırakıldığı yardımcı şampiyonlar savaşçılarda bizlere yardım eden karakterleridir. Otomatik olarak hareket eden yardımcı şampiyonları seçerek savaşa sokabiliriz. Yardımcı şampiyonları istediğiniz gibi geliştirebilir ve dizayn edebilirsiniz.

 

Oyunda bulunan savaş modları ve haritalarının çokluğu ise parmak ısırtıyor. İnanılmaz sayıda harita bulunan oyunda oynadığınız haritayı ezberlemeniz neredeyse imkansız. Haritalar sanıldığı gibi çok fazla karışık değil. Aslında diğer oyunlara göre farklı bir yapıda olduğundan insanların gözünü korkutuyor.

 

İsterseniz botlara karşı isterseniz de gerçek insanlara karşı oynayabileceğiniz oyun modları bulunuyor. 3v3, 4v4 ve 5v5 tarzında yapılan turnuvalar ile oyun bambaşka bir hale geliyor. Dünya çapındaki turnuvalara girme şansını yakaladığınızda ise büyük ödülleri kazanabilirsiniz. Son zamanlarda daha fazla organize edilmeye başlanan turnuvalar ile bu şansınız daha da artmaya başladı.

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem