# #

League of Legends Yama Notları
Anasayfa > Haberler

 
7.22 YAMA NOTLARI
 
Rün ve kabiliyetler, oyun stilinizi şampiyon seçimi aşamasında kendinize göre düzenlemekte kullanabileceğiniz tek bir sistem altında birleşiyor. Rünler Yeniden İşleniyor projesi oyun öncesi gücünüzü belli şeylere ağırlık veren seçenekler etrafında yoğunlaştırarak her bir kararın daha da önemli olmasını sağlıyor. Bu 60 yeni rünün tamamı bedava.
 
Her bir yolun en güçlü rünleri olan anahtar rünleri aşağıda sıralanmıştır.
 
İSABET- Güçlendirilmiş saldırılar ve sürekli hasar
 
Saldırıya Devam - Bir şampiyona 3 saldırı isabet ettirmek onu savunmasız hale getirir, hedefe ilave hasar verir ve hedefin 6 saniye boyunca bütün kaynaklardan fazladan hasar almasını sağlar.
 
Ölümcül Tempo - Bir şampiyona hasar verdikten 1.5 saniye sonra saldırı hızın büyük ölçüde artar. Ölümcül Tempo geçici olarak saldırı hızı sınırını aşmana izin verir.
 
Ayağı Çabuk - Saldırmak ve hareket etmek Enerji yükleri biriktirir. 100 yüke ulaştığında bir sonraki saldırın seni iyileştirir ve sana hareket hızı sağlar.
 
HÂKIMIYET- Anlık hasar ve hedefe ulaşmak
 
Elektrik Ver - Bir şampiyona 3 saniye içerisinde 3 farklı saldırı veya yetenek isabet ettirmek, ilave değişken hasar verir.
 
Yırtıcı - Çizmelerine büyük miktarda hareket hızı artışı ve bir sonraki saldırı veya yeteneğinin ilave değişken hasar vermesini sağlayan bir aktif etki ekler.
 
Kara Hasat - Şampiyonlar, büyük minyonlar ve büyük canavarlar katledildiklerinde ruh özü düşürür. Bu ruhlara dokunarak onları soğurduğunda, bir sonraki saldırın soğurduğun toplam ruh özü sayısına göre ilave değişken hasar verir.
 
BÜYÜCÜLÜK - Güçlendirilmiş yetenekler ve kaynak yönetimi
 
Aery'i Çağır - Saldırı ve yeteneklerin Aery'i hedefe göndererek rakiplere hasar verir, takım arkadaşlarına ise kalkan sağlar.
 
Sihirli Yıldız - Bir şampiyona yetenek isabet ettirmek, ona doğru bir meteor fırlatır veya Sihirli Yıldız bekleme süresindeyse kalan bekleme süresini daha da azaltır.
 
Sürat Coşkusu - Bir rakip şampiyona 3 farklı saldırı veya yetenek isabet ettirdiğinde anlık bir HH artışı kazanırsın.
 
AZİM - Dayanıklılık ve kitle kontrolü
 
Hortlağın Pençesi - Her 4 saniyede, bir şampiyona yönelik sonraki saldırı ilave büyü hasarı verir, seni iyileştirir ve kalıcı olarak can değerini arttırır.
 
Artçı Şok - Rakip bir şampiyonu hareketsiz bıraktıktan sonra savunman artar ve ardından etrafındaki rakiplere anlık değişken hasar verirsin.
 
Muhafız - Üzerinde yetenek kullandığın ve yakınında olan takım arkadaşlarını koruma altına alırsın. Koruma altındayken hasar alırsanız ikiniz de hızlanır ve bir kalkan kazanırsınız.
 
İLHAM - Yaratıcı araçlar ve kural esnetme
 
Dizginsiz Büyü Kitabı - Oyun boyunca topladığın Sihirdar Parçacıklarıyla dükkânda sihirdar büyülerini değiştirirsin. Sihirdar büyülerinin bekleme süresi azalır.
 
Buzul Takviyesi - Bir rakip şampiyona yönelik ilk saldırın onu yavaşlatır (birim bekleme süresi başına). Şampiyonları aktife sahip eşyalarla yavaşlatmak onlara doğru bir buz ışını gönderir ve bir yavaşlatma alanı oluşturur.
 
Arakçı - Yetenek kullandıktan sonraki ilk saldırın altın ve bazen de tek kullanımlık eşyalar kazandırır.
 
30. SEVİYE ÖTESİNE GEÇ
 
Şu anda 30 olan seviye sınırı kalkıyor  ve yeni sınır artık... Sonsuzluk! Ayrıca IP kazanma sistemini sizinle birlikte seviye atlayan, yenilenmiş bir ödül sistemiyle değiştiriyoruz.
Her oyundan sonra IP kazanmak yerine artık her seviye atladığınızda kapsül adı verilen, kilidi açık bir sandık kazanacaksınız. Kapsüller, şampiyon kristallerinin yanı sıra mavi öz içerecek ve belirli eşik seviyelere ulaştığınızda cevher ve nadir ifadeler gibi özel ödüller kazanacaksınız.
 
IP MAVİYE DÖNÜYOR
 
Tüm bu değişiklikleri tek bir çatıda toplamak için IP ve mavi özü birleştirerek seviye atlama ve ganimet sistemlerini birbirlerine bağlıyoruz. Yeni ve masmavi özümüz, ganimet ve Mağaza da dahil olmak üzere eskiden IP ve mavi özün kullanıldığı her yerde geçecek. Mağaza'daki her şey eski IP tabanlı sistemle aynı bedellere sahip olacak. Örneğin, Kayn gibi yeni şampiyonlar 6300 Mavi Öz karşılığında açılacak.
 
DENEYİM ÖDÜLLERİ
 
Vadi'de uzun zaman geçirmişsin. Bu özel ifadeyle deneyimini herkese göster. Ne kadar çok oynarsan ifaden de o kadar güzel olacak.
 
İFADELER
 
LoL Neferi
LoL Cengâveri
LoL Fathi
 
Rünler yakında ücretsiz olacağından, yıllar boyunca rün almaya zaman ve IP'lerini ayıran oyunculara karşı duyduğumuz minneti göstermek istedik. Bu amaçla, 2017 Sezonu başlamadan önce aldığınız her rün veya rün sayfası için sizlere küçük mavi armağanlar sunuyoruz. 2017 Sezonu öncesinde alınan bütün rünlerin toplam bedelleri iade edilecek.
 
 
3. aşama damga, mühür ve nişanlar  >>  Her biri için 100 Mavi Öz
3. aşama cevherler  >>  Her biri için 300 Mavi Öz
IP* ile alınmış rün sayfaları  >>  Her biri için 1500 Mavi Öz
RP* ile alınmış rün sayfaları  >>  Her 4 sayfa için 1 destansı kostüm
 
* Yeni sistemle birlikte rün sayfalarınız sizde kalacak.
 
ÖZ ŞENLİĞİNE KATIL
 
Bu geçiş sürecinde birçoğunuz istemediğiniz kadar mavi öze sahip olacağından biz de bazı planlar yaptık. Sezon Öncesi Dönem başında IP'leriniz mavi öze dönüştüğünde sınırlı bir süre için Mavi Öz Mağazası açacağız. Burada totem görünümleri, renkler ve (özellikle kıdemli oyuncular için) Urfwick gibi gerçekten nadir içeriklere sahip olabileceksiniz.
 
*Gizemli Mini Simge Kutusu (özel)
*Cevherler
*Renkler
*Gizemli Şampiyonlar
*Urfwick kostümü (özel)
*Gizemli Simge Kutusu
*Gizemli Totem Görünümü Kutusu
*Daha neler neler !

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem