# #

Leauge of Legends Ascension Arena Modu
Anasayfa > Makaleler

Leauge of Legends oyuncularına yeni sürpriz; Ascension Arena Modu
 
 
          Riot geliştirmenleri Ascension isimli yeni arena modunu tanıtarak, League of Legends’ı oyuncuları için bir parça daha hareketli hale getirmeyi planlıyorlar – ancak sadece geçici bir süre için.  
 
 
          Ascension modu, iki takımı Antik Egemen Xerath’ı bozguna uğratarak Ascension hakimiyetini kazanabilmek uğruna savaşmaları için karşı karşıya getiriyor.Shurima Toprakları’nın Crystal Scar’ı harita alanının dışına çıkmak imkansız hale gelecek şekilde hareket ettirmesinden dolayı oyuncular savaş alanına ışınlanmak için Altın Üstünlük ziynetlerini kullanmak zorundalar.
 
 
 
   -Egemen Xerath, mahir gücün anahtarını saklıyor, tabi önce onu mağlup etmek gerekiyor… 
 
 
 
          Haritanın merkezinde baron benzeri bir boss olan Egemen Xerath bulunmakta.Oyuncular Ascension buffına erişmek için onu katledebilirler.Bu buff onlara her öldürme için iki katı puan kazandırıyor ve zafere ulaşmak için gerekli olan 200 puana erişmek daha kolay bir hale geliyor. Ascension buff oyunculara ek olarak:
 
  • Saldırı Gücü ve Büyü Gücü
  • Bekleme süresinde azalma
  • Bonus can
  • Sonsuz mana
  • Zırh nüfuzu ve Büyü nüfuzukazandırıyor.

 

           Bu oyun şekli League of Legends’ın özgün strateji anlayışının önemini biraz azaltıyor ve daha çok oyuncuların bireysel becerilerine dayalı bir oyun ortamı hazırlıyor.Kısacası Ascension, oyuncuları kulelerin ve minyon dalgalarının yardımı olmadan mücadele etmeleri için karşı karşıya getiriyor. Bu modda kazanılan zaferler oyunculara, özel Shurima ikonları gibi ödüllere erişim hakkı kazandırıyor.

 
 
          Görünüşe göre Riot, Ascension modu ile hem oyunun gittiği öyküsel doğrultuyu örneklendirerek göstermek, hem de modu yakında çıkacak olan yeni şampiyon Toprakların Hükümdarı Azir(Azir, The Emperor of The Sands)’e bir teaser olarak kullanmak gayretindeler.
 
 
 
          Bu yeni gameplay modu 10 – 21 Eylül tarihleri arasında oynanabilecek
 
 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem