# #

MapleStory indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

MapleStory

 

Wizet Corporation tarafından geliştirilip, Nexon Europe tarafından yayınlanan MapleStory, online rol yapma oyunudur. Çocuksu ve anime tarzı grafikleri oyunu başka bir türde değerlendirmeyi gerektiriyor. Tipik bir MMORPG oyunu diyebiliriz. Yarattığımız karakteri geliştirerek, çeşitli savaşlar yapıyoruz.

 

Grafikleri çizgi filmlere benziyor. Çok fazla gelişmemiş. Oynanabilirlik bakımından baktığımızda da  büyük farklar görmemiz oldukça zor. Genel anlamda MMORPG oyunlarında bulunan tüm özellikleri içinde bulunduran, bunlara ek olarak herhangi bir geliştirme olmayan sıradan bir oyun, MapleStory.

 

Çeşitli görevler yaparak oyun zevkli hale getirilmeye çalışılmış. Başarı olmuş olmasına ama görevlerdeki o monotonluk bir zaman sonra can sıkmaya başlıyor. Klan sistemi sayesinde klan savaşları yapabiliyoruz. Oyunun en eğlenceli yanı bu diyebilirim. Takımca yapılan savaşların seyir zevki oldukça yüksek oluyor.

 

Oyunun içine monte edilmiş, birbirinden farklı özellikler gösteren karakterler bulunmakta. Her rol yapma oyununda bulunan bu özellik, bu oyunda da aynı. Oyunu bu kadar alaşağı eden durum hiçbir yönden gelişmemiş olmasıdır.

 

Warrior, Bowmen, Magician, Thief ve Pirate olarak ayrılan karakter sınıflarını inceleyelim.

 

Warrior: Ağır zırhlar kullanarak, yüksek cana sahip olabilirler. Kullandıkları silahlar çok güçlü ama yavaştır. Hareket hızları da oldukça yavaştır.

 

Bowmen: Kısaca okçu. Atış özellikleri muazzam seviyede gelişmiş olan bu karakter, çok hızlı hareket edebilir, kamufle olabilir.

 

Magician: Her oyunda bulunan büyücü karakteri. Özellikleri klasik haline gelmiş olan bu karakter, çok fazla bir özelliğe sahip değildir.

 

Thief: Kelime anlamı olarak hırsız diye adlandırabileceğimiz karakter sınıfıdır. Hızlı hareket ederler, küçük ve seri silah kullanmayı seçerler.

 

Pirate: Oyunun korsanlarıdır. Yağmalar çalar, çırpar. Toplu şekilde gezen bu karakter sınıfı, oyundaki en iyi ve eğlenceli sınıftır.

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem