# #

Metin2 indir
Anasayfa > Oyun İndir

 

Metin2 indir

 

Metin2 online Rol yapma özelliğine sahip muhteşem bir oyundur. Gameforge tarafından geliştirilen oyun bir çok ülkede beğenilerek oynanıyor. Asya ve Avrupa’da rekorlar kıran oyun, 2005 yılında piyasaya çıkmasına rağmen hala popülerliğini koruyor.

 

Oyunda tek bir ırk bulunuyor. Dört faklı karakter seçeneği bulunan oyunda artı olarak cinsiyeti de belirleyebiliyoruz. Karaktere ve cinsiyete göre özel itemler bulunmakta. Her karakterin özelliği ve skill güçleri faklı seviyede.

 

Oyunda bulunan karakterler ve özellikleri:

 

Savaşçı: Metin2’nin en güçlü karakteridir. Ağır ve güçlü silahları sayesinde rakiplerine fazla zarar verebilir. Oyuna yeni başlayanların en çok seçtiği karakterdir.

 

Sura: Sihirli güçlere sahip olan bir sınıftır. Hem uzaktan hem de yakından saldırı yapabilirler. Çeşitli büyüler ile rakibinin verdiği hasarı azaltabilir, hücum gücünü azaltabilir.

 

Şaman: Suralar gibi büyü kullanırlar. Ama büyüleri çok daha etkili ve kuvvetlidir. Takım arkadaşlarının canını doldurabilir, hasarı azaltabilir veya saldırı gücünü önemli seviyede arttırabilir.

 

Ninja: Çok hızlı hareket edebilir ve kamufle olabilirler. Uzun menzilli silahları çok iyi kullanırlar. Özel yetenekleri sayesinde rakiplerine korkulu anlar yaşatabilen bir gruptur.

 

Oyunda görev yaparak ve hayvanları keserek seviye atlayabilirsiniz. Her hayvanın veya yaratığın farklı bir özelliği var. Seviyeleri yaratığın gücünü belirler. Metin taşı adı verilen taşları keserek deneyim puanı ve özel itemler kazanabilirsiniz. Metin taşlarının da tıpkı yaratıklar gibi seviyeleri var. Mesela levelinizden büyük metin taşlarını kesmek bazen zor, bazen de imkansız olabiliyor.

 

Metin2 diğer rol yapma oyunlarıyla kıyaslandığı zaman önemli farklar göze çarpıyor. Bunların en belirgini gerçekçi yaratıklar ve grafikler. Grafikleri teknolojinin altına kalmasına rağmen göze hitap ediyor. Her mekanın kendine ait bir atmosferi bulunmakta. Müzik seçimler ise çok kaliteli. Metin2 ile müziğe ve eğlenceye doyacaksınız.

 

Metin2 Steam Client İndir

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem