# #

Metin2 Oyunundaki Kolye itemleri ve özellikleri
Anasayfa > Makaleler

 

METİN 2 OYUNUNDAKİ KOLYE İTEMLERİ VE ÖZELLİKLERİ

 

Metin 2, üç büyük imparatorluğun oynandığı, çok oyunculu online bir aksiyon oyunudur. Bu imparatorluklar Chunjo İmparatorluğu, Shinsoo İmparatorluğu ve Jinno İmparatorluğudur. Metin 2 oyununda Savaşçı, Şaman, Sura ve Ninja olmak üzere 4 karakter sınıfı bulunuyor. Bu yazıda, dünyada en çok oynanan online oyun olan Metin 2'deki kolye itemlerini, kolye itemlerinin özelliklerini ve levelleri inceleyeceğiz.

 

Kolye itemleri, Metin2 oyununda tüm karakterlerin kullanabildiği itemlerdir. 13 adet kolye bulunur. Bunlar, altın kolye, bakır kolye, gümüş kolye, tahta kolye, sevgi kolyesi, uyum kolyesi, kristal kolye, inci kolye, beyaz altın kolye, ametist kolye, cennetin gözyaşı kolyesi, akik taşı kolye, yeşim taşı kolye olarak sıralanabilir. En düşük levelden en yüksek levele göre özelliklerden bahsedelim. Tahta kolye: 0 leveldir. Büyü hızı %2, ateş savunması %1 dir. Bakır kolye: 8 leveldir. Büyü hızı %2, şimşek savunması %1 dir. Gümüş kolye: 15 leveldir. Büyü hızı %2, rüzgar savunması hızı %1 dir. Altın kolye: 22 leveldir. Büyü hızı %2, ok savunma hızı %2 dir. Yeşim taşı kolye: 28 leveldir. Büyü hızı %4, DEX +1 dir. Akik taşı kolye: 33 leveldir. Büyü hızı %4, VIT +1 dir. Sevgi kolyesi: 35 leveldir. Saldırı gücünü arttırma özelliğine sahiptir; geçerliliği 3 saat ile sınırlıdır. Uyum kolyesi: 35 leveldir. Savunma gücünü arttırma özelliğine sahiptir; geçerliliği tıpkı sevgi kolyesinde olduğu gibi 3 saat ile sınırlıdır. İnci kolye: 38 leveldir. Büyü hızı %4, INT +1 dir. Beyaz altın kolye: 42 leveldir. Büyü hızı %4, STR +1 dir. Kristal kolye: 46 leveldir. Büyü hızı %6, SP üretimi +8 dir. Ametist kolye: 50 leveldir. Büyü hızı %6, HP üretimi +8 dir. Cennetin gözyaşı kolyesi: 54 leveldir. Büyü hızı %6, kritik vuruş şansı %1 dir.

 

Metin2 oyunundaki kolye itemleri yukarıda sıralanan 13 itemden ibarettir. Oyunda tıpkı kolyeler gibi, kalkanlar, bilezikler ve küperler gibi itemler de bulunduran Metin2 oyununu oynarken hiç sıkılmayacak, keyifli ve eğlence dolu saatler geçireceksiniz.

 

   

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem