# #

METİN2 YANG KASMA TAKTİKLERİ
Anasayfa > Makaleler

 

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda size nasıl Yang kasıldığını ve bununla ilgili taktikleri vereceğiz.Bildiğiniz üzere Metin2 oyununda Yang(para) kasma oldukça zahmetli bir iştir.Yang kasarak hem oyun içinde elit bir karakter sahibi olabilir ayrıca  ticaret yaparak kastıkları yangları satıp harçlık çıkartan birçok oyuncu mevcuttur.

Metin2 de Yang kastıran 5 taktikten bahsedelim;

 

1.Metin Kesin

 

Oyuna başladıktan sonra bir süre  sadece Metin keserek kasılmaya çalışın. Düşen, kendinize ait olan  beceri kitaplarınızı ayırın. Diğer lazım olmayanları satın.Bu sayede satımdan elde ettiğiniz  Yangları oyunda sermaye olarak kullanabilir farklı yollardan Yang kasmaya devam edebilirsiniz.

 

2. Paralarınızı Stoklayın

 

            Sizin için önerebileceğim diğer bir yöntem  ise yan hesap açın ve onu pazar hesabı olarak kullanın. Metinden düşürdüğünüz en değerli eşyalarınızı  sürekli güncel olarak satışta bekletiniz.Düzenli  olarak satıp paranızı stoklayınız ve gereksiz harcamalar yapmayın. Yapabildiğiniz  kadar +50 – +60 seviye ve üzeri eşyalar alın ve ileri ki seviyelere de karakterinizi hazırlayınız. Sürekli metin keserek kasıldığınız zaman ve  50-60. seviyeye geldiğinizde neredeyse tüm eşyalarınızı almış olacaksınız.

 

3. Şeytan Kulesi

 

Diğer bir yang kasma taktiğimiz ise Şeytan Kulesidir. Kuleye çıkacak bir grup bulup demirci katına çıkarak eşyalar basabilirsiniz.Genelde geçişten önce çok ucuz olup, geçişten sonra ise gerçekten para kazandırma ihtimali yüksek  itemleri seçmeye özen gösterin. Örnek vermek gerekirse +6 Siyah Çelik ucuzdur.Fakat +7 yapmak ise oldukça zordur ve inci vs itemler istediği için maliyetlidir.+6 Siyah Çelik Zırh alın ve  kuleye gidin ve birkaç karekterinizi de götürün. Böylelikle birden fazla çelik basma şansınız olmuş  olacaktır ve başarılı şekilde geçirme ihtimalinizi arttırmış olacaksınız.

 

4. Event

Oyun içi gerçekleşen Eventleri kaçırmamaya özen gösterin.Bu sayede daha az emek harcayarak etkinliklerden Yang elde edebilirsiniz.Sürekli tekrarlanan ve ödülleri arttırılan etkinlikleri kaçırmamak için düzenli olarak takibini yapmanız gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın.

 

 

 

5.Upgrade(+Basma)

Riskli bir yöntem de olsa bu yolu seçerek şansınız da size eşlik ederse çok karlı bir iş yapmış olacaksınız.Ucuz yoldan temin ettiğiniz veya düşürdüğünüz  elit itemleri basarak bu itemleri satışa sunduğunuz da size yüksek karlar bırakacaktır.

 

Tüm bu zahmetlerle uğraşmamak en kolay ve ucuz yoldan yang almak isteyenler  için hizmetinizdeyiz.Ayrıca oyuncuların upgrade yapıp pazara koyduğu elit itemlere ulaşmak için LÜTFEN TIKLAYIN!!!

 

 

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Knight İtem #Metin2 İtem