# # #

Nasıl Knight Online GB satın alabilirim ? GB teslimatı nasıl yapılmaktadır ?
Anasayfa > Sıkça Sorulan Sorular

Knight Online Gold Bar (GB) nasıl satın alabilirim ?

Knight Online GB satın alabilmeniz için öncelikle sitemize ödeme yaparak bakiye yüklemeniz gerekmektedir.Ödeme yaparak bakiyenizi yükledikten sonra sipariş verip knight online gb satın alabilirsiniz.Knight Online Gb size oyun içinde teslim edilmektedir.Sipariş vermeden önce oyunda teslimat yerinde hazır olmanız gerekmektedir.Siparişinizin ardından ortalama 5-10 dk içerisinde teslimatınız gerçekleşmektedir.

 

 

Knight Online Gold Bar (GB) teslimatı nasıl yapılmaktadır ?

 

Sipariş vermeden önce teslimat noktasında pazar kurmanız gerekmektedir.Teslimat noktasında hazır olmadan lütfen sipariş vermeyin.

 

ÖNEMLİ UYARI : Biz kesinlikle sizinle oyun içinde iletişim kurmayız. Gb nizi alırken oyun içinde bizim adımıza size PM atan kişilere kesinlikle güvenmeyin. Bu dolandırıcılar bizim karakter isimlerimize benzer karakter acarak oyun içinde sizin KOPAZAR bilgilerinizi veya aldıgınız gb leri geri isteyebilir. KESİNLİKLE BU KİŞİLERE GÜVENMEYİN. Herhangi bir sorunda bizimle iletişim kuracağınız tek yer CANLI DESTEK hattımızdır.

 

 

 

Teslimat noktaları ;

Gaia Piana Destan Titan serveri için  SERVER 2 Sağ Banka Nia (inn hostess nia) da 

Diğer serverlar için  SERVER 1 Sağ banka Nia ( inn hostess nia ) da yapılmaktadır .

 

1 Gold Bar  (GB) = 100.000.000 coins demektir.  

Örneğin 5 GB sipariş verdiniz selling pazara fiyatı  500.000.000 olacak şekilde değersiz bir item koymanız gerekmektedir.

 

Sipariş adetiniz max. 42 gb olabilir. Bir karakter üzerinde 21 GB taşıyabilir. 21 gb den fazla siparişlerinizde 21 gb yi teslim alın ve üstünüzü bankaya boşaltın ardından kalan miktar kadar tekrar pazar kurun.Bu sürecte teslimat karakterimiz sizi bekleyecektir.

 

Üye Girişi

Üye Girişi Yap ve Hemen Alışverişe Başla!..
Kayıt Ol
 Şifremi Unuttum      Kullanıcı Adımı Unuttum
Canlı Yardım

Oyun Seç

Ve Avantajlardan Yararlan!..

Satiş Yap

Paranız anında hesabınızda!.. #Csgo Skin #Dota2 Skin